Marian Mihail 03.10.1965

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Marian Mihail 03.10.1965

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 37 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Noul antrenor al Sportului …. eu cred ca se misca ceva spre bine …. FORZA SPORTUL!!!

Intr-adevar o veste foarte buna, insa nu vad dece a trebuit deschis un nou subiect cand exista deja unul din 2003.

ashone
    Member

sper ca nu va arde de mistouri…….om mai potrivit ca el in situatia de fata nu exista. ar mai fi fost balint creatorul. KUKI pa ei tata !!!!!!

Ce o fi facut Mihail Marian “in ultimii cinci ani” ?

A antrenat pe cineva recent ? Pe unde ?
    “Domnul Google” nu m-a prea lamurit.
    Poate stie cineva , ceva proaspat………. :?:

adi
    Member

Eu sunt sceptic pentru ca nu cred ca Mihail Marian se va impune in fata “vedetelor” de la noi. Sper sa ma insel insa.
    Ii urez succes, totusi.

Zibling
    Member

Si eu am fost sceptic la auzul acestei vesti din partea lui Ovidiu, insa sa-l lasam sa faca mai intai treaba – are doar 2 variante Mihail Marian acum: sa ajunga la “Hall of Fame” sau in “Hall of Shame”.

Ah, si Razvane, te contrazici groaznic, si nu-ti inteleg bucuria exagerata. Pe bune! Nu uita, ca pt ca un antrenor sa fie bun, trebuie mai intai sa existe un grup de jucatori pregatiti sa-l asculte, nu sa scape de antrenament, de munca si de Sportul daca se poate :?

dragos
    Member

KUKI si-a scos treningul de la naftalina si revine in iarba !!!!!
    – a antrenat pe inter sibiu (in urma cu ceva ani), cu care era aproape de promovare, iar, apoi a imbracat costumul si a devenit Director sportiv la steaua.
    dupa acea perioada nu am mai auzit de el.

oricum, promite si noi asteptam rezultate !!!!

07Ex
    Keymaster

A antrenat pe Inter Sibiu? Eu parca stiam ca Inter s-a desfiintat in anii 90.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

A antrenat pe Inter Sibiu? Eu parca stiam ca Inter s-a desfiintat in anii 90.

i-a antrenat pe “interisti”, batandu-se cu otopeni pentru promovare in urma cu multi ani……………dupa ratarea promovarii, in anul urmator,
    “interul” a picat in “C”.

Giani
    Member

Chiar daca nu se va putea impune ca antrenor, a il trimite pe Kuki in hall of shame este un abuz incalificabil, avand in vedere ceea ce a facut pe teren, ca jucator.

rapid19pancu
    Member

eu vad ca nu face nici mister Marin mai nimic :(

Zibling
    Member

Apropos, Mihail Marian stie ca are porecla Kuki? De unde vine aceasta porecla?

Intreb asta, deoarece azi nu ne-a raspuns niciodata la salutul galeriei.

dragos
    Member

@Zibling wrote:

pai, poate nu-i place porecla………

ashone
    Member

@Zibling wrote:

porecla vine din vremuri stravechi………de cind a venit el la sportul….de unde vine porecla? asta-i de povestit……..daca nu stie nimeni ma ofer eu.

07Ex
    Keymaster

@ashone wrote:

asta-i de povestit……..daca nu stie nimeni ma ofer eu.

Pai hai ashule, povesteste-ne. :)

Zibling
    Member

Hai ca am aflat si eu intre timp. In buletinul lui Marian Mihail scrie Marian Mihail-Cucchiarolli sau ceva de genul asta, datorita tatalui sau care era fan inrait al acestui fotbalist italian din anii ’60.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 37 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.