Meciuri Amicale, vara 2004

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A Meciuri Amicale, vara 2004

Viewing 12 posts - 31 through 42 (of 42 total)
  • Author
    rhcp
    Member

Miercuri 21.07 – de la ora 21,30 amical Dinamo- Sportul (dupa prezentarea lotului echipei dinamoviste). Sursa e Gazeta.
    Cristiansportul, scrie cu litere mici, e o forma de respect fata de ceilalti pe toate forumurile….

Ultras
    Member

Ieri la Urziceni:

Unirea Valahorum – Sportul Studentesc 0-3

Au marcat: Patrichi, Curelea, Cruceru

Sportul Studentesc: Stanca – Stere, Patrichi, Radoi, Lozano – Oae, Ferfelea, Lazar, Varga – Bucur, Mazilu

Voi reveni cu amanunte cand am sa le am 😈

k imi cer scuze ca am scris cu litere mari. mersi pentru informatia despre meciul cu Dinamo.

Ultras
    Member

Sambata jucam la Otopeni. Inca nu stiu ora, dar tot satu’ e impanzit cu afise ale meciului.

Informat ca intotdeauna. Cred ca Dan vrea sa se razbune pe infrangerea din cupa de anul trecut.

07Ex
    Keymaster

Mie mi-a placut de cei de la Otopeni. Au stadion cochet, echipa buna, si zic eu ca ne-au tratat bine la meciul din cupa. Sper insa sa-i batem sambata. 😉

dragos
    Member

otopenarii au montat la stadion reflectoare (ca si la urziceni) pentru antrenamente nocturne……

Si eu sper sa- i batem mai ales dupa rezultatul de aseara am avea nevoie de o victorie de moral.

Ultras
    Member

Dinamo – Sportul Studentesc 4-1

Au marcat: Dănciulescu (24, 43), Cl. Niculescu (45), Păcurar (72) / Oae (90+5)

Dinamo: Cr. Munteanu (60 Gaev) – Ad. Iordache (70 Goian), Alistar (67 Burcă), L. Ciobotariu (64 Galamaz) – I. Bălan (61 Irimia), Naidin (46 Mărgăritescu), Tameş (67 Păcurar), Semeghin (46 Grigorie) – Dănciulescu (71 Cr. Ciubotariu), Niculescu (73 Cigan), Fl. Petre

Sportul Studentesc: Stanca – Stancu (76 Rădoi), Raţiu, Dedu (46 Secăreanu), Rusu – Nae (55 Oae), T. Bălan (65 Ferfelea), Lazăr, Maxim (56 Curelea) – Bucur (85 Varga), Mazilu

07Ex
    Keymaster

Ouch! Ne-au cam tras-o! 😥

ultrasro
    Member

jucatorii Sportului au cam avut elasticul moale la chiloti in meciul de aseara si le-a cam scapat sapunul pe jos in multe faze 🙄

Naivitate din aparare ne-a costat mult 2 sau chiar trei goluri le-am facut cadou. In primele 20 de minute nu s-ar fi suparat nimeni daca conduceam cu doua , trei noi dar dupa actiuni frumoase am fost naivi si in fata porti lor. Ne-am stins dupa greseala de la primul gol , iar al doilea si al treilea au cazut exact inaite de pauza pentru a ne taia elanul din a doua repriza. De aici nimic nu a mai mers dar nici Dinamo nu a stralucit cum ar trebui sa faca o campioana. Poate s-au menajat pentru meciul ce Zilina. Sper sa ne revenim , aveam nevoie de un dus rece inaintea campionatului.

Viewing 12 posts - 31 through 42 (of 42 total)
  • The topic ‘Meciuri Amicale, vara 2004’ is closed to new replies.