Pariuri sportive online?

Home Forums Miscelaneous Diverse / Miscelaneous Pariuri sportive online?

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    rhcp
    Member

Vad ca multi sunteti pasionati de jocuri de fotbal pe net, asa ca vin si eu cu o intrebare: Sunt printre voi si pariori pe la agentiile din Romania?
    Daca da, am putea face ceva schimb de “pareri” pentru viitor…

Anonymous
    Member

Dar cine stie…..
    Poate in noul sezon vom incepe sa pariem, cautand marile bombe….

Daphix_
    Member

Eu am “jucat” si asa ceva la fosta agentie “Horizont”. Dupa ce au dat faliment, nu m-a mai interesat, deoarece nu sunt alte agentii de pariuri mari in Arad, doar baruri si persoane dubioase, ori am preferat atunci sa pun cate un pariu cu prietenii.

Imi placea cateodata sa pariez o suma mare pe cate un meci. Imi amintesc ca am pus pe Real Madrid – Deportivo, in finala Cupei Regelui, jucata pe Bernabeu, la centenarul celor de la Real, acu 2 sezoane. Venea si Regele…, si am pariat pe Real, deoarece toate “semnele” imi sugerau asta. A castigat Deportivo… 😥

Oricum, am amintiri frumoase, mai ales ca eu puneam si asa: castiga UTA (si nu castiga) sau face Poli egal acasa (si pierdeau)… :D

Oricum, fata de alti prieteni, pot spune ca eu am avut un sistem de joc, si dupa un an jumate, per total am pierdut vreo 400.000.
    Ca sfat: nu poti castiga “in the long run”, cel mult poti “ramane pe zero”. Mie mi-a placut “provocarea” de aceea am jucat!

PS: Eram convins poti ramane in profit, daca “studiezi problema”! Dar, dupa cum spuneam, poti cel mult sa nu pierzi… da’ nici sa nu castigi! Pana la urma conteaza sa iti faca placere… pui cate un bilet pe Sportul 😉

Anonymous
    Member

Si eu am inceput cu Horizont, in Targoviste am aflat si apoi am continuat in Bucuresti. Dupa faliment am continuat la Astra si la Wettpunkt, la care joc si acum. Personal cred ca sunt in minus, nu am tinut un calcul precis, dar tinand cont ca sistemul meu de joc e sa pariez mai multe meciuri pe f.f.putini bani (adica minimul solicitat de agentie), nu m-a afectat foarte mult, iar cand am castigat (ceva de ordinul milioanelor, au fost bineveniti).
    Cat despre echipa de fotbal preferata am jucat de foarte multe ori pe ei, adica pe Sportul si nu prea am pierdut bani pe ei.

dragos
    Member

care este suma minima de joc impusa de agentie???

rhcp
    Member

20.000 + 15% taxe, deci 23.000

acidhouse
    Member

Daca vreti sa va incercati norocul la pariuri o puteti face si online pe siteul http://www.gamebookers.com e super de incredere il puteti incerca.

daca stiti si altele le puteti posta …

salut

@acidhouse wrote:

Daca vreti sa va incercati norocul la pariuri o puteti face si online pe siteul http://www.gamebookers.com e super de incredere il puteti incerca.

salut

L-AI INCERCAT TU ?
    sau DE ACOLO ITI IEI BANU’ ?

acidhouse
    Member

acolo joc…e misto

ashone
    Member

@black@white1916 wrote:

@acidhouse wrote:

salut

L-AI INCERCAT TU ?
    sau DE ACOLO ITI IEI BANU’ ?

e interesant si eu joc acolo da iti trebuie card visa electron

Anonymous
    Guest

si eu jok acolo pe contu lu tata

Giani
    Member

Eu am un Mastercard, dar nu ma risc cu el pe net; imi fac un visa virtuon, card de debit, si apoi intru pe net. Nu am chef sa ma hacuiasca toti stelistii.

Anonymous
    Guest

http://www.playandwin.ro/?ref=10515

puteti paria si accesand linku’ de mai sus !!!!! premii fara tragere la sorti !!!!! merita sa incercati

MULT NOROC

ashone
    Member

@Crysty * ptm wrote:

si eu jok acolo pe contu lu tata

sa nu-ti rupa urechile…… 😈 pariaza cu atentie…..

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.