Pe cine vreti antrenor?

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A Pe cine vreti antrenor?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    cameliu
    Member

In pool variantele vehiculate in presa!
    Siman il vrea pe Multescu! Oare vrea si el?

Variantele aparute in National: Hagi sau D. Petrescu mi se par fantezii…

07Ex
    Keymaster

Eu sunt de parere ca Multescu ar fi cel mai potrivit. Stie echipa si a antrenat cu mult succes la noi. Problema cu el este insa ca nu prea s-a inteles cu Siman.
    Hagi sau Petrescu si mie mi se par fantezii. Decat sa-l aduca pe Hagi sau pe Petrescu mai bine ii dau un bonus lu’ Romica si-l lasa pe el sa antreneze. Macar stim ca Romica este un antrenor care vrea binele echipei. Daca insa ar veni Hagi sau Petrescu, ar veni doar pentru publicitate, fara sa le pese prea mult de echipa si de noi suporterii. Ma rog, asta e cel putin parerea mea.

Radu Dobrin
    Member

Eu sint totusi pentru Gica. Are o experienta de jucator care nu are rost sa fie discutata, are, dupa parerea mea, potential ca antrenor, si are marea oportunitate sa ‘isi faca mina’ pe, probabil, singura echipa din A care nu i-ar vrea capul pe tava dupa fiecare meci. De ce nu cred, totusi, ca ar accepta postul, e probabil faptul ca el ‘ocheste’ mai sus.

ion
    Member

Petrescu e potrivit deoarece e dornic sa -si faca o cariera de antrenor,n-are aere de vedeta si in plus are si o oaresce experienta de jucator si antrenor .Are o situatie materiala buna si stie sa si explice fara nervi ce vrea de la jucatori

dragos
    Member

multescu a vrut sa renunte la echipa turca…..asa ca poate acum este liber.
    hagi nu va antrena decat la steaua sau in afara…..

cameliu
    Member

Multescu e liber ca a demisionat in iarna!
    Insa nu cred ca va veni…

Nu l-am pus pe Cezarica in pool. Daca batem maine UTA cu el ramanem :D

Si-i batem pe toti! 😆

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • The topic ‘Pe cine vreti antrenor?’ is closed to new replies.