Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 453 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Promit solemn ca sunt prezent :D

dragos
    Member

din start, venim 4 (cei care am fost si la tomescu) + ??????

Cainele
    Member

Incerc si eu sa ajung………..

Cainele
    Member

Cu bere si papa…totul a decurs conform planului 😆 …lume buna: Florin , Ovidiu, Tavi, Razvan , Adi, familia Apostol cu un amic, s.a.

adi
    Member

asteptam cu interes urmatoarea aniversare, in 2005, cu siguranta in formula extinsa :-)

Eventual existenta si largita :)

Tavi
    Member

M-am simtit excelent in compania voastra iar la carciuma asta “te bucuri cand vine nota de plata” (cum spune un vechi prieten). La mai multe aniversari si succes azi “delegatiei” in discutiile cu Mac. Ca de obicei nu pot sa plec de la scarbiciu … 👿

Bine ca incepe campionatul mai repede!

HAI SPORTUL!

Radu Dobrin
    Member

pune-o pe lista pentru la vara :)

Ultras
    Member

Pe 14 februarie noi sarbatorim Ballantine’s Day! 😈

dragos
    Member

eu am sarbatorit la brasov (si valentine’s day = ballantine’s day) impreuna cu o familie 100% pro-sportul studentesc…..ne-am cunoscut, intamplator, in acel restaurant……suporteri “studenti” exista peste tot!!!!

ion
    Member

Vad ca astazi sinteti ori suparati ori ocupati ori lipsiti de inspiratiune…Si asta intr-un moment totusi bun al echipei …Pentru prima data de cind am revenit spre performanta dupa surghiunul din B de citiva ani ,privim in jos in clasament …Sintem si noi linistiti ca nu mai ne rupem gitul la cea mai mica bataie de vint ,la galerie am vazut persoane noi noute care cu mindrie zic ca tin cu echipa…Ca nu avem noi anvergura altora asta e alta chestie dar eu zic ca sintem in ton cu echipa si ca galeria poate creste odata cu ea…E de remarcat faptul ca echipa s-a obisnuit cu noi si ca ne saluta de fiecare data …Spre exemplu Lazar ne-a salutat desi era la tribuna 1 si a parut chiar bucuros ca l-am “bagat” in seama…Sper ca macar un punct sa mai luam din cele doua deplasari pe care le mai avem pina la sfirsitul turului si atunci putem spune ca echipa chiar are valoare si nu e o conjuctura situatia actuala.Vreau sa spun ca dupa parerea mea meritul pentru ce se-ntimpla este al antrenorului Dan Petrescu care a judecat bine problema si partial totusi a lui Siman Vasile care l-a lasat pe Danez sa-si faca treaba …Daca nu erau sincopele cu plata banilor si dorinta de vinzare a lui Bucur(pe care pentru binele jucatorului e bine sa fie facuta) Siman ar putea primi de Mos Nicolae ceva bomboane de la noi…De fapt vroiam sa va spun ca putem sa ne bucuram pentru starea de fapt de acum si ca urmare zic ca ar fi binevenit sa ne vedem pe 15 decembrie sau in jurul acestei date sa bem o bere si sa ne imprietenim sa mai vorbim si sa ne facem planuri de viitor …Ca tot se sfirseste anu’
    Apropo mai se face revista sau o ingropam si p-asta ca si asociatia ?Eu zic sa nu ne mai cramponam vis a vis de nume ,cine scrie ,cine e redactor sef etc etc si sa facem zvicul spre editarea ei .Nu trebuie sa fie din prima perfecta ,important e sa se faca …

dragos
    Member

ASTEPT FINALUL SEZONULUI CA SA MA POT BUCURA LINISTIT si SPER, CA ECHIPA SA SE CALIFICE IN SEMIFINALELE CUPEI ROMANIEI SI SA MAI ADUNE MACAR 3 PUNCTE IN CAMPIONAT!!!!!!

vreau sa ne vedem cat mai multi pentru a sarbatori SFARSITUL DE AN si a
    ciocni un pahar de vin rosu !!!!

ASA SA NE AJUTE DUMNEZEU !!!

dragos
    Member

fratilor, propuneti o zi sa ne vedem cu totii……..

ion
    Member

Lasa Dragos nu vezi ca se dau loviti …Citesc toti dar unul macar, unu,nu vine cu o remarca … Cit despre revista sau alte alea tacerea e de aur !!!!

Sa stabilim o zi si sa vedem ce putem face din toate punctele de vedere.

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 453 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.