Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 453 total)
  • Author

subscriu

dragos
    Member

eu as prefera miercuri dupa ora 17.30…..pentru ca vom zabovi mai mult..
    si ora 20.00 mi se pare cam “ridicata”……..

Cum ramane pana laurma, si astept un raspuns din partea voastra. Ne vedem miercuri in jurul orei 17.30?

Tavi
    Member

eu o sa fiu la serviciu … dar il mandatez pe Radu sa ridice mana si pentru mine

HAI SPORTUL!!! 😮

Anonymous
    Member

salut baieti…sint radu…dar am uitat parola :)
    eu sint in vacanta si orice ora pentru mine (dupa 12am :) ) este ok…stabiliti voi si voi fi acolo

dragos
    Member

hai sa ne vedem maine pe la ora 18.00 la Universitate, este OK???
    sau doriti alta locatie???

Nu prea este ok. Programul meu de maine s-a modificat. Daca doriti ne vedem joi sau vineri la ora 18.00 la universitate. Stabiliti locatia si in care dintre cele doua zile. Sau daca doriti mai bine discutam telefonic ca sa stabilim clar.

Radu Dobrin
    Member

am gasit parola :)

pentru mine miercuri e bine…din pacate, joi seara voi fi plecat…si la fel de simbata inainte (o saptamina)…asta inseamna ca mai ramine vineri …ce ziceti?

dragos
    Member

OOOOKKKKK, atunci ne vedem VINERI LA ORA 18.00 LA UNIVERSITATE,
    LA METROU in fata la McDonald….
    poate ne adunam mai multi, caci suntem doar 3-4 pers……
    RAMANE CUM AM STABILIT!!!!!!!

Anonymous
    Member

STIMATI CONCETATENI! STOP

RAMINE PE VINERI ORA 18 STOP LA UNIVERSITATE LA METROUSTOP CU O GAROAFA IN MINA STOP. SPER SA NE VEDEM CIT MAI MULTI !

rhcp
    Member

Ce e cu intalnirea asta? Nu se intelege nimic din ce ati scris…E o intalnire a asociatiei sau intre un grup de prieteni, suporteri ai Sportului?

Lamuriti-ma si pe mine, va rog.

ion
    Member

@Anonymous wrote:

STIMATI CONCETATENI! STOP

RAMINE PE VINERI ORA 18 STOP LA UNIVERSITATE LA METROUSTOP CU O GAROAFA IN MINA STOP. SPER SA NE VEDEM CIT MAI MULTI !

Din motive necunoscute am fost deconectat de la forum .Mi-am dat seama prea tirziu si vreau sa stiti ca mesajul de mai sus eu l-am pus.

Radu Dobrin
    Member

ok…vineri la 6 sint acolo…

Tavi
    Member

o sa ma stradui sa ajung si eu … nu promit

dragos
    Member

este o intalnire a unei parti din grupul de suporteri, iar scopul este semnarea scrisorii catre siman si vom vedea in continuare ce alte subiecte vom aborda…….una peste alta este un bun prilej de a ne vedea..
    apoi “tragem de urechi” cateva cutii de bere……doar e vara,nu???

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 453 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.