Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Viewing 15 posts - 331 through 345 (of 453 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Pana acum am 10 confirmati telefonic… si abia am inceput sa sun. Ce va rog e sa mai confirmati participarea si aici… nu de alta, dar nu stiu daca am telefoanele la toti. De ex. Tavi nu mai am nici un numar de telefon de-al tau. Nici Bebe nu are, decat al sotie… si nu mi-am permis sa o sun pe ea sa iti dea liber la macheala… 😈

mihada
    Member

Sa aruncati cite un strop de bauturica in toate cele 4 zari si pentru cei care nu pot fi acolo cu voi.
    Sarbatori fericite si un An Nou 2007 … demential!

Giani
    Member

@Ultras wrote:

Pana acum am 10 confirmati telefonic… si abia am inceput sa sun. Ce va rog e sa mai confirmati participarea si aici… nu de alta, dar nu stiu daca am telefoanele la toti. De ex. Tavi nu mai am nici un numar de telefon de-al tau. Nici Bebe nu are, decat al sotie… si nu mi-am permis sa o sun pe ea sa iti dea liber la macheala… 😈

Si cum drak te gaseste lumea pe tel? incerc sa te sun si imi apare pe ecran “Apelul dvs. este terminat”. Daca nu iti plac confirmarile telefonice, iti confirm aici: inca doua participari sigure: eu si George. Nu am investigat si preferintele lui Andras.

Ultras
    Member

Tu ai fost confirmat telefonic… de George

Zibling
    Member

Gata. M-am decis – vin si eu.

franz_kafka
    Member

Ceai dansant sau betie crunta?

ultrasro
    Member

S-a baut cu moderatie si s-a mancat fara masura :))

ultrasro
    Member
    07Ex
    Keymaster

ultrasro, trimite-mi si mie prim MP nick-ul si parola pentru user group ca altfel nu ma pot uita la poze.

Spawn09
    Member

astept confirmarea sa intru in grup…:D

07Ex
    Keymaster

Am vazut pozele de pe Yahoo Groups. Se pare ca a fost o seara marfa. Cum de in poze nu apari si tu Ovidiule?

adi
    Member

Deoarece doar Ovidiu facea poze …

ultrasro
    Member

Am pusa cum o poza si cu mine :)

franz_kafka
    Member

Ba, fratilor, oricat m-as chinui, nu izbutesc sa vad si eu fotografiile (nu inteleg ce vrea yahoo de la mine, care are tupeul sa-mi vorbeasca numai in engleza, mie care sunt un francofil)…, asa ca rogu-va faceti ceva si trimiteti-mi-le pe adresa de e-mail sau postati-le cumva pe forumul SS ori, nu stiu exact, dar totusi…, faceti ceva si pentru noi care nu avem treaba cu PC, net sau alti monstrii de acest gen!

AM BIRUIT!

ultrasro
    Member

http://sports.groups.yahoo.com/group/ssb1916bucuresti/members

Ai primit invitatie pe adresa de yahoo, adica franz_kafka123@yahoo.com

Acum poti sa intri acolo cu adresa si parola ta.

Viewing 15 posts - 331 through 345 (of 453 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.