Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Viewing 15 posts - 346 through 360 (of 453 total)
  • Author
    franz_kafka
    Member

Merci, sper sa biruiesc de aceasta data!
    In sfarsit am reusit si nu pot sa spun ca e poate cel mai frumos cadou de Mos Craciun primit pana acum pentru anul 2006.
    Ma bucura sa vad atata veselie chair de la mic la mare, date fiind, totusi, clipele grele traite de SS in ultima perioada de timp.
    Insa, cel mai incantat sunt de faptul ca totusi existam, in pofida tuturor care ne ignora, ceea ce inseamna ca reprezentam ceva…
    Toti sunt suporterii SS (chiar noua cum ar trebui sa ni sa spuna, sportisti cumva)?

Spawn09
    Member

cum ar trebui sa ni se spuna?pai creca ni se spune deja…..GASCA NEBUNA!!!!

mihada
    Member

Am vazut pozele… Imi pare tare rau ca n-am fost si noi acolo….

Spawn09
    Member

apropo am discutat pe 22 si designul fularelor si nr acestora….
    P.S. m-am laudat la toata lumea cu chefu de atunci….:D

07Ex
    Keymaster

@franz_kafka wrote:

Ba, fratilor, oricat m-as chinui, nu izbutesc sa vad si eu fotografiile (nu inteleg ce vrea yahoo de la mine, care are tupeul sa-mi vorbeasca numai in engleza, mie care sunt un francofil)

😆

Ai reusit pana la urma sa vezi pozele? Cred ca daca chiar vrei poti sa schimbi limba pe yahoo din engleza pe franceza.

franz_kafka
    Member

Am reusit cu ajutorul lui ultrasro (un fel de Mos Craciun pt mine in aceasta seara…, n-a intrat in casa pe horn, de fapt stau la apartament si avea la dispozitie doar gura de aerisire, ci prin internet).

Giani
    Member

Scuze ca v-am lasat sa ma asteptati, dupa ziua de vineri nu am mai intrat pe grup, multumesc moderatorilor pentru ca au acceptat cererile lui Ashu, Florin, Lucian Solcan, Cazimir, franz_kafka si (banuiesc) Spawn. De asemenea multumesc si lui Ovidiu pentru pozele de la meciuri si cele de la intalnirea de vineri seara.

Pentru franz: imi pare rau ca nu exista si limba romana pentru meniuri, ca as fi setat-o implicit. Din pacate nu pot sa fac grupul sa fie bilingv. In orice caz, mesajele nu sunt permise, ci numai materialele foto si video si documentele asociatiei.

Spawn09
    Member

am uitat sa multumesc pt primirea un “grup” pe yahoo :P
    P.S. Ashule am ajuns cu bine azi acasa deci nu mi-am rupt gatu sau nu inca />:)” title=”>:)” class=”bbcode_smiley” />)</p>

</div><!-- .bbp-reply-content -->
</div><!-- .reply -->

<div id=

laucantona
    Member

as vrea sa am acces si eu la pozele grupului suporterulor SS…doar tin cu echipa de can ma stiu…am urmat linkul afisat de voi dar am nevoie de confirmare…sper ca nu ma refuzati…
    inca o data La multi ani!
    Laurentiu

Giani
    Member

La multi ani si tie. Daca ai completat aplicatia pentru membership, intru imediat si o accept.

dragos
    Member

poate faceti un cd cu pozele de la “party”……

Tavi
    Member

La multi ani tuturor!
    2007 sa va aduca sanatate si fericire si aveti un an mai bun decat cel care a trecut si mult mai prost decat cel care o sa vina!

Am ratat-o la Nicu de data asta da’ promit ca ma voi revansa!

Astept confirmarea sa vad si eu pozele … si numai :)

adi
    Member

Cand ? Unde ? De ce ?
    Sambata, 10.02.2007, la ora 18:00, la “Nicu”, pentru a sarbatori impreuna 91 ani de la infiintarea clubului.
    Va asteptam.

Zibling
    Member

Cu o zi in avans ? Cu Nicu ati vorbit = este de acord ?

adi
    Member

Lumea nu prea se inghesuie duminica seara la o chermeza, urmand ca a doua zi sa mearga la slujba, si de aceea am stabilit sambata.
    In plus, la Nicu avem usa deschisa oricand, figurativ vorbind, dar si practic (Florin are o cheie)

Viewing 15 posts - 346 through 360 (of 453 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.