Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Viewing 15 posts - 361 through 375 (of 453 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Incepe pe 10, dar de terminat se va termina pe 11… La ora 12.00 suflam in lumanari… evident ale lui Sandu, Prunea, Lupescu si Dragomir…

ovidiu
    Member

Distractie din pllin! Si lumanarile sa fie pentru cei alesi.
    In rest numai de bine.

VIVA SPORTUL STUDENTESC

ashone
    Member

confirm afirmativ, la ora H voi fi acolo.

Ultras
    Member

Am inceput sa dau telefoanele de convocare la sedinta… pana acum au confirmat prezenta vreo 14… vreo 3 sunt cu ?, iar Gigi e singurul care a spus sigur ca nu poate sa ajunga. Mai vorbiti si voi cu cine va mai auziti, ca sa nu zica nimeni ca nu a stiut…

Giani
    Member

George nu promite. Andras vine sigur.

ultrasro
    Member

E timpul sa ne deplasam spre locul de intalnire….poate o sa postez niste poze de la fata locului… in cateva minute dupa realizarea lor… probabil vor apare pe grupul din yahoo ;)

lsolcan
    Member

Am pus ceva poze + doua filmulete de la aniversarea de azi pe
    ftp://apps.totalsoft.ro
    user: echarisma
    parola:echarisma

La multi ani!

Lucian Solcan

PS.Daca intrati cu IE, click dreapta si Login as….

franz_kafka
    Member

Lucian,
    Din pacate, adresa de internet postata pe forumul SS nu poate fi accesata pt a vizualiza imaginile de la convocator! Rog, masuri urgente pt rezolvarea problemei!

@franz_kafka wrote:

Lucian,
    Din pacate, adresa de internet postata pe forumul SS nu poate fi accesata pt a vizualiza imaginile de la convocator! Rog, masuri urgente pt rezolvarea problemei!

Eu am reusit fara probleme ! Merge ! Keep trying ! Merita !

Varianta mea ( nu este foarte buna dar a mers)
    1.COPY link din forum
    2. Open INTERNET EXPLORER
    3. PASTE link in bara de adrese a IE = va zice ca nu se poate
    4. FILE din meniu IE si “LOGIN AS…”
    5. dai user si pasword si gata

Enjoy !

Radu Dobrin
    Member

@lsolcan wrote:

Am pus ceva poze + doua filmulete de la aniversarea de azi pe
    ftp://apps.totalsoft.ro….

mersi Lucian!

franz_kafka
    Member

Merci black&white 1916, am biruit in cele din urma cu ajutorul tau… Ar fi fost pacat sa nu reusesc sa vizionez si eu aceste imagini deosebit de interesante!

Giani
    Member

Multam pentru lamuriri, pentru ca nu am stiut cum sa ma loghez din Mozilla, am facut sacrificul de a utiliza IE. La multi ani!!! dar nu numai pentru Sportul Studentesc, ci si pentru Lucian.

lsolcan
    Member

Multmesc, Giani si
    Cu placere, Radu!

Articol Prosport:

http://www.prosport.ro/articole/sportul-studentesc-91-de-ani-de-existenta/26602

Sportul Studentesc – 91 de ani de existenta

Sâmbătă, suporterii Sportului Studentesc au sarbatorit 91 de ani de la înfiintarea clubului “alb-negru”(foto). Simpatizantii clubului din Regie s-au reunit sub titulatura de Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc Bucuresti (ASSSB) si numara în prezent 30 de membri-cotizanti. Fanii sunt hotarâti sa nu se opreasca aici si vor sa atraga noi membri pentru a sustine una dintre “cele mai vechi si echipe din fotbalul românesc”, dupa cum a declarat un sustinator al “studentilor”. Si cum imaginea conteaza, suporterii sunt hotarâti ca prin cotizatiile încasate (40 RON/an) sa achizitioneze fulare, pixuri, brichete cu însemnele echipei favorite. “O sa lipim afise informative prin Universitati caci Sportul este în primul rând echipa studentilor. Dar nu vom refuza pe nimeni care va dori sa ni se alature”, a declarat Adi Petrareanu, presedintele ASSSB.

Zibling
    Member

@lsolcan wrote:

…suporterii sunt hotarâti ca prin cotizatiile încasate (40 RON/an) sa achizitioneze fulare, pixuri, brichete cu însemnele echipei favorite. …

Mai corect era sa creeze, sa realizeze, pt ca noi asociatia dam nastere acestor produse promotionale. Trist, dar adevarat. Totusi, mai bine asa, decat deloc. :(

cameliu
    Member

La Multi Ani! Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 361 through 375 (of 453 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.