Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Viewing 15 posts - 376 through 390 (of 453 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Marfa pozele! Felicitari tuturor care au participat si La Multi Ani Sportul Studentesc.

Andrei
    Member

Cred ca ar fi binevenita o intalnire

Giani
    Member

Mai este pana pe 21. SDper ca totusi intalneala sa nu se produca vineri seara, pentru ca in aceasta vacanta am “program administrativ”.

Andrei
    Member

Giani, la mine anul se termina pe 31. La tine e mai scurt? :?:

Tavi
    Member

@Andrei wrote:

Giani, la mine anul se termina pe 31. La tine e mai scurt? :?:

Asa e! La bulgari anul e mai scurt! La ei si martea e zi scurta! Se spune mrti! 😈

Ultras
    Member

Pai, traditia dicteaza… Adica vom tine “sedinta” vineri seara. Asa ca draga Giani ai face bine sa iti delegi sarcinile administrative… Suna un prieten… 😈

Ultras
    Member

Sedinta de dare de seama si caltabosi va avea loc vineri, 21 decembrie, cu incepere de la ora 18.00, la Nicu. Daca nu ati raspuns sau nu am apucat sa va sun, va rog sa va simtiti cu totii invitati. Sper sa mai apuc sa dau telefoane, insa de astazi intru in sesiunea de antrenamente oficiale… 😈

ashone
    Member

@Ultras wrote:

Sedinta de dare de seama si caltabosi va avea loc vineri, 21 decembrie, cu incepere de la ora 18.00, la Nicu. Daca nu ati raspuns sau nu am apucat sa va sun, va rog sa va simtiti cu totii invitati. Sper sa mai apuc sa dau telefoane, insa de astazi intru in sesiunea de antrenamente oficiale… 😈

HAI LA LUPTA CEA MAREEEEEE…ROB CU ROB SA NE UNIM….

Ultras
    Member

Ca in fiecare an suporterii se vor intalni pentru a aniversa infiintarea clubului Sportului Studentesc (14 februarie 1916). Locul de intalnire ramane acelasi, la Nicu, numai data se modifica: vineri 8 februarie. Inscrierile la cuvant se fac pe acest topic, convocarile eu prin telefon. :D

dragos
    Member

de ce Vineri si nu Sambata, daca tot nu respectam data de 14 Febr.???
    Vineri, din pacate, nu este zi scurta de lucru….ma rog, stabiliti, cand doriti.

Zibling
    Member

@Ultras wrote:

Ca in fiecare an suporterii se vor intalni pentru a aniversa infiintarea clubului Sportului Studentesc (14 februarie 1916). Locul de intalnire ramane acelasi, la Nicu, numai data se modifica: vineri 8 februarie. Inscrierile la cuvant se fac pe acest topic, convocarile eu prin telefon. :D

Pe mine ma pierzi de client daca faci “miscarea” pe 8 sau 9 februarie. Pe 8 februarie este ziua sotiei mele, iar pe 9 februarie am ziua plina – 4 ore de fotbal pe sintetic, 2 intalniri cu clientii si concert seara.

Ultras
    Member

Pentru cine nu poate facem si pe 15 partea a II-a Cap_PDT_01_07

lsolcan
    Member

De unde ai scos-o pe asta cu 14 februarie? Clubul s-a infiintat pe 11 februarie 1916. Ai uitat ca m-am insurat de ziua Sportului?

Lucian Solcan

Ultras
    Member

Sorry! Din cauza vitezei… 😳

CIPIKA
    Member

Deci pana la urma in ce data se face aniversarea chipei si nu vreau sa-i fac reclama lui nicu dar unde se gaseste barul ca vreau sa beau si eu la aniversarea Sportului 😆

Viewing 15 posts - 376 through 390 (of 453 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.