Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 453 total)
  • Author
    dragos
    Member

asadar, voie buna, ca de final de an.
    pana la ce ora s-a stat ??

Ultras
    Member

convocare, convocare… sambata pe 14 februarie mare adunare mare! sarbatorim implinirea a 93 de ani de la infiintare. Ora oficiala de start:18.00. Ca de obicei, la Nicu! Daca ai citit, da mai departe! O confirmare a participarii ar fi binevenita pentru bugetul meu! 😆 Sa nu mai dau telefoane celor care deja au aflat…

dragos
    Member

incerc, sa vin, insa nu promit.

Zibling
    Member

In momentul de fata, raspunsul meu este afirmativ. Poate va veni si cineva care stie mai multe detalii din sanul echipei – jucatori noi (juniori sau adulti) 8)

adi
    Member

Eu nu pot sa vin, sunt plecat din Bucuresti.

07Ex
    Keymaster

Eu as veni dar … distanta ma omoara. :(

Giani
    Member

J’arrive.

Ca veni vorba: ieri s-au implinit 93 de ani din momentul in care lectorul Traian Lalescu, de la Scoala Nationala de Poduri si Sosele, a “cules” un grup de studenti si a fondat Sporting Club Universitar Bucuresti. La multi ani! Sportul Studentesc. Sper ca istoria sa se repete, si macar la implinirea a 100 de ani de existenta, sa castigam titlul.

Giani
    Member

N-am idee, Dragos. Stiu doar ca am plecat bine merci cu metroul.

07Ex
    Keymaster

@Giani wrote:

La multi ani! Sportul Studentesc. Sper ca istoria sa se repete, si macar la implinirea a 100 de ani de existenta, sa castigam titlul.

Adica sa facem ca CFR si sa castigam titlul tocmai de centenar? Ma rog … ar fi ceva. La Multi Ani oricum!

07Ex
    Keymaster

@Giani wrote:

N-am idee, Dragos. Stiu doar ca am plecat bine merci cu metroul.

Pai ce faci Giani, ii raspunzi lu’ Dragos la aproape 2 luni dupa ce a postat? Vad ca azi ai avut pofta de scris. :)

ashone
    Member

@Giani wrote:

J’arrive.

Ca veni vorba: ieri s-au implinit 93 de ani din momentul in care lectorul Traian Lalescu, de la Scoala Nationala de Poduri si Sosele, a “cules” un grup de studenti si a fondat Sporting Club Universitar Bucuresti. La multi ani! Sportul Studentesc. Sper ca istoria sa se repete, si macar la implinirea a 100 de ani de existenta, sa castigam titlul.

in momentul asta sintem cazuti de pe pod si ramasi pe sosele…

cameliu
    Member

@ashone wrote:

in momentul asta sintem cazuti de pe pod si ramasi pe sosele…

Alte impresii? Cati ati fost?

adi
    Member

@cameliu wrote:

Am fost vreo 10. Cred ca deja putem spune ca am fost in familie: am mancat, am baut, ne-am uitat la Anglia-Tara Galilor la rugby, unii ne-au afumat, cativa s-au afumat …

dragos
    Member

@adi wrote:

@cameliu wrote:

Am fost vreo 10. Cred ca deja putem spune ca am fost in familie: am mancat, am baut, ne-am uitat la Anglia-Tara Galilor la rugby, unii ne-au afumat, cativa s-au afumat …

deh, asa este in familie.
    voie buna si antren. :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :) :) :)

Giani
    Member

@07Ex wrote:

@Giani wrote:

La multi ani! Sportul Studentesc. Sper ca istoria sa se repete, si macar la implinirea a 100 de ani de existenta, sa castigam titlul.

Adica sa facem ca CFR si sa castigam titlul tocmai de centenar? Ma rog … ar fi ceva. La Multi Ani oricum!

Macar in 2016, daca nu mai devreme. Si, ca veni vorba, astept pe cineva sa imi demonstreze ca in 1907 s-a fondat echipa numita CFR Cluj-Napoca (denumire exacta, nu basini isto(e)rice).

Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 453 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.