Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Viewing 15 posts - 421 through 435 (of 453 total)
  • Author
    rapid19pancu
    Member

apropo…binevoieste cineva sa-mi dea pozele?trece un an si inca nu am pozele de la aniversarea de 93 de ani

Ultras
    Member

Miercuri seara, la Nicu, are loc petrecerea suporterilor de sfarsit de an, cu incepere de la ora 18.00. Cine nu a fost sunat sau nu a raspuns si doreste sa participe e asteptat la beci.

In program avem bere, spirtoase, gratar. Invitati speciali Varga, Balan si Galamaz, in direct de la Stuttgart, in VfB – Unirea Urziceni. Posibile surprize gen streeptease, majorete, etc

ashone
    Member

=p~ =p~ deci mergem la stuttgart cu varga balan galamaz! yupiiiii!!!!!!!!!!!

Din pacate nu pot sa ajung, o raceală rebela nu imi da pace sper sa nu fie porcească (oinc, oinc) :))
    Petrecere plăcuta si ne vedem la deschiderea de an si sarbatorirea a 93 de ani.

Bafta

Zibling
    Member

Anul viitor vom serba chiar 94 ani de la infiintare.

Post factum: Ieri seara a fost o intalnire interesanta, pacat ca a ales Florin o zi in timpul saptamanii. Ma bucur insa ca am ales sa vin si am prins si eu 2 ore si un pic de “show”. Sper sa mai reluam astfel de miscari.

cameliu
    Member

Iata ca cei 93 de ani s-au facut 94!

11 februarie! La multi ani Sportul Studentesc!

dragos
    Member

LA MULTI ANI, SPORTULE !!!
    si sa aduci numa’ SUCCESE !!! :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

Ultras
    Member

Astăzi, Sportul Studenţesc a mai făcut un pas către centenar. Cei care simt în alb şi negru sunt aşteptaţi vineri, 12 februarie, începând cu ora 18.00 la beci pentru a ciocni un pahar.

Ca de obicei în program avem discuţii încinse, amintiri plăcute, bere, cârnăţi, etc.

De asemenea, voi face prezentarea site-ului meu, ce va ţine loc şi de lansare, chiar dacă va fi on-line d-abia la începutul returului.

Succesuri nemăsurabili!

cameliu
    Member

Petrecere faina!

Zibling
    Member

Daca nu uit, ma prezint si eu la party!

Ultras
    Member

Ai imbatranit rau! Cum sa uiti de pe o zi pe alta? Efect al papucului… :ymdevil:

07Ex
    Keymaster

@Ultras wrote:

De asemenea, voi face prezentarea site-ului meu, ce va ţine loc şi de lansare, chiar dacă va fi on-line d-abia la începutul returului.

Pai care este adresa site-ului, sau nu vrei sa ne-o dai pana nu va fi gata.

Ultras
    Member

maine o voi dezvalui :D

As fi vrut sa vin si eu maine, sincer, sa sarbatoresc alaturi de voi implinirea a 94 de ani de la infiintarea clubului,dar trebuie sa asist la ziua de nastere a unui coleg de facultate;ce ghinion pe mine….ehh,poate la anul voi fi mai norocos si o sa pot sa ajung :p . Oricum,succes cu lansarea site-ului,sunt sigur ca va fi unul reusit atunci cand toate detaliile vor fi puse la punct. :)

SA NE TRAIESTI,SPORTULEEEEEE!!!!! :ymparty: :ymparty:
    La multi ani si sa ai parte de cat mai multe cupe si campionate in anii ce vor veni :D ;ar fi frumos ca in preajma centenarului sa avem un trofeu in vitrina,ar incununa cel mai bine varsta venerabila a acestui club minunat :)

Viewing 15 posts - 421 through 435 (of 453 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.