Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 453 total)
  • Author

OK, vineri la ora 18 in fata la Mc de la Universitate. Am sa fiu acolo.

Anonymous
    Member

Ma inscriu si eu pentru vineri, daca primiti si intrusi, oricum e in drumul meu pe la ora aceea.

rhcp
    Member

Hehehe, nu e Siman, sunt tot eu rhcp.

dragos
    Member

esti binevenit…..este o ocazie sa ne cunoastem,nu??

OK, ne vedem maine, nu uitati Mc-ul de la Universitate este in pasaj.

RAMANE CUM AM STABILIT.

Radu Dobrin
    Member

Dragos, am incercat sa te sun dar nu raspundeai…oricum…numarul meu e 0742581222….sper sa reusim sa ne vedem mai multi peste 2 saptamini

rhcp
    Member

V-ati mai intalnit vineri? Personal am ajuns pe la 18.25 si nu cred ca mai erati pe acolo, mai ales ca nici nu va cunosc…

ion
    Member

@rhcp wrote:

V-ati mai intalnit vineri? Personal am ajuns pe la 18.25 si nu cred ca mai erati pe acolo, mai ales ca nici nu va cunosc…

nu este vorba de o mare intilnire sau regasire.Era vorba sa ne vedem sa ne cunoastem mai bine si sa ne spunem ideile si parerile!Nimic mai mult, nimic senzational !Pacat ca nu am prea reusit sa ne atingem scopul…Daca vrei sa ne cunosti cu adevarat poti veni la urmatoarea “etapa”.Ce pot sa-ti spun este ca asociatia se cloceste greu ,exista ceva neclar pentru mine de ce nu avansam si ca urgent ne trebuie un sediu pentru a ne “naste” cu adevarat.

dragos
    Member

am asteptat acolo pana la ora 18.15….te asteptam la next meeting

ion
    Member

Imi pare rau ca scapam o ocazie extrem de nimerita pentru a ne face simtita prezenta cu virf si indesat ca asociatie.Era prilejul cel mai nimerit pentru a arata faptul ca Sportul a fost retrogradata de interese straine de sport de catre liga si federatie.Scandalul in care nu se implica acum liga dintre netoiu si staicu este un exemplu extraordinar si trebuia sa profitam la maxim de el…

rhcp
    Member

…cum anume sa profiti…? (explica-te) 😯

rhcp
    Member

Ok, promit sa vin data viitoare.

PS. Si nu mai fiti asa rigizi, mai glumim si noi…

Tavi
    Member

Eu cred ca ar fi mai bine sa ne vedem noi de ale noastre shi sa le lasam cloaca lor sa se imputa … si daca am avea ceva de castigat nu ashi vrea sa profit din mocirla acelor personaje … revin la o idee mai veche … Sportul Studentesc este o echipa de traditie nu de conjunctura …

Nu dau doi bani pe circul netoiu-staicu-dragomir si nu ma intereseaza sa profit in aceste conditii!

ion
    Member

@Tavi wrote:

Eu cred ca ar fi mai bine sa ne vedem noi de ale noastre shi sa le lasam cloaca lor sa se imputa … si daca am avea ceva de castigat nu ashi vrea sa profit din mocirla acelor personaje … revin la o idee mai veche … Sportul Studentesc este o echipa de traditie nu de conjunctura …

Nu dau doi bani pe circul netoiu-staicu-dragomir si nu ma intereseaza sa profit in aceste conditii!

trebuia aratat doar faptul ca intr-o situatie similara (datorie neplatita)Sportul a fost depunctata si retrogradata(practic) la masa-verde fara sa i se lase nici o portita .Acum nu se intimpla nimic!Mai mult nu mai e treaba federatiei sau a ligii !

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 453 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.