Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 453 total)
  • Author
    Tavi
    Member

Ion … sa fim realisti … nu este primul caz in Romania in care legea se aplica discretionar si fara transparenta si aici nu este vorba doar de fotbal!

Cum ce ne-ar ajuta … in cel mai fericit caz am retrograda si pe alti … iar asta nu se va intampla … si atunci ce folos!

Mai bine ne organizam ca macar in B unde deplasarile sunt mai aproape sa putem fi mai multi.

Fara a minimaliza importanta postului tau eu as milita in primul rand pe aducerea de suporteri pe stadion acasa si in deplasare.

Tavi
    Member

a propos … ce se aude cu turnelul de la Bv … nu a respuns nimeni … e clar ca majoritatea sunt in vacanta … eu cred ca o sa ma duc oricum daca pica vreun meci de-al nostru in week-end

Fortza Sportu’!

ion
    Member

Ma scuzati ca pun un post aici(stiu unde trebuie sa-l pun )insa am considerat ca aici il vor citi toti cei interesati…
    Am vorbit cu Radu Dobrin .El va fi in Bucuresti luni 04.08.03 si ca urmare va rog pe toti cei interesati sa va ginditi la o noua intilnire pina in data de 08.08.03 cind Radu va pleca…Va rog sa veniti cit mai multi ,sa discutam si sa ne clarificam ideile si optiunile.Cred dupa luna septembrie nu vom mai reusi sa facem acea asociatie deoarece vom fi suficienti de ocupati cu diverse alte probleme(vacanta se va sfirsi)
    Va rog veniti (ma refer la Ovidiu,Florin,George,Giani,Dragos cu scuze pentru cei pe care nu i-am pomenit)

OK, noi o sa venim

Tavi
    Member

de acord

dragos
    Member

eu sunt de acord sa ne intalnim intr-o zi de vineri……numai sa veniti cat mai multi.

Tavi
    Member

Dragos … radu pleaca vineri in Suedia .. si pentru mine e greu luni dar oricum incerc sa ajung!

dragos
    Member

ok, atunci ne vedem oricand, oriunde, oricum.

V-ati gandit cand sa ne intalnim?

ion
    Member

Propun la cei interesati ca miercuri sau joi 05.08 sau 06.08 sa ne vedem tot la Metrou jos la Universitate la ora 18 nu mai tirziu.Va rog sa confirmati venirea voastra sa deasemenea va rog sa veniti cit mai multi!

razvanR
    Member

eu vin oricand, mai putin vineri

dragos
    Member

eu pot Joi 07.08.

Radu Dobrin
    Member

pentru mine e bine oricind…as prefera totusi miercuri, dar nu e nici o problema nici joi

p.s…..nu e cumva vre-un meci miercuri?

OK
    atunci ne vedem joi la ora 18.00

dragos
    Member

pai da, miercuri joaca si rapidul de la ora 21.30 pe tvr1….

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 453 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.