Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 453 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Din pacate am fost foarte prins joi si vineri inainte de plecare asa ca nu am putut sa intru pe internet deloc sau nici macar sa ma intalnesc cu voi pentru o ultima data inainte de plecare. Promit insa ca data viitoare cand voi merge in Romania voi avea mai mult timp liber la dispozitie.

ultrasro
    Member

Sau mai la vara… Cand vrei…… Zbor placut peste Atlantic….

:)

ion
    Member

Azi am vorbit cu Tomescu.Am reusit sa obtin o intilnire luni 22.12.03 ora 15.30 la federatie pentru a vedea ce e de facut in a ajuta echipa .Si el s-a aratat nemultumit de situatia de la echipa si de valul de vinari preconizate de Siman.Daca doriti veniti cu cu mine sa discutam .Mai multe nu pot sa scriu dar daca doriti ma puteti suna la 0723663046.Astept reactiile voastre urgent pentru a ne face totusi si un plan de discutii cu el

Radu Dobrin
    Member

excelent ion!

Cainele
    Member

Bine -bine , dar cu ce ne poate ajuta mosu’?
    Eu as veni luni…

dragos
    Member

MERG SI EU CU TINE!!!

dragos
    Member

macar acum la sfarsit de AN!!!
    sa ne uram alea-alea………

ion
    Member

@dragos wrote:

MERG SI EU CU TINE!!!

Am vorbit si cu Ovidiu azi.Cred ca ar fi bine sa mergem max 5-6 insi (eu ma pot retrage daca sint doritori prea multi sa mearga) pentru a nu deranja prea mult .Sper sa meraga si Florin.Vreau numarul tau de telefon.Va voi da numarul de acasa a lui Tomescu prin viu grai.
    PS sint gripat si vad ca boala imi joaca feste, ea tot avanseaza va rog daca eu nu pot veni nu scapati ocazia de a face ceva pentru echipa,poate ne alegem cu un sediu sau stim care e situatia reala de la club!

dragos
    Member

nr.de tel: 0723/362.445

Giani
    Member

Daca e de mers, mergem. Bine ar fi sa intalnim sambata mai multi, si sa discutam asupra subiectelor ce ar trebui abordate luni. Subscriu la ideea ca ar fi bine sa mergem la federatie in numar mic, iar cifra propusa, de 5-6 delegati, mi se pare optima.

Cainele
    Member

alea-alea si pentru tine Dragos!!!!!!!!!!!! 😆

Cainele
    Member

Mai baieti , hai sa stabilim pentru sambata o intalnire si inurma sedintei organizatiei de baza sa ne alegem reprezentantii………OK?

fanatikSS
    Member

as veni si eu sambata……..numai sa-mi spuneti locul de intalnire si ora…….

dragos
    Member

eu pot sambata pana la ora 12.00, caci dupa aceea am alte planuri….dar,
    duminica sunt disponibil.
    oricum, cu mine sau fara mine tre’ sa “punem” pe tapet problemele ce trebuiesc discutate cu ‘nea traian…..sa fim concisi.

dragos
    Member

sa inteleg ca aveti treaba???? deh, asa este inaintea Craciunului…..taiati
    porcul…..ale-alea……eu l-am taiat sambata trecuta……

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 453 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.