Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Petreceri – Final de An – Intalniri la Nicu

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 453 total)
  • Author

Din punctul meu de vedere sa ne intalnim :) oricand nu am nimic impotriva

Cainele
    Member

pai cum ramane?

dragos
    Member

sa inteleg ca nimeni, (cu exceptia “cainelui”) nu doreste sa ne intalnim sambata sau duminica????
    atunci luni la frf merge cineva???
    nu putem lasa problema in coada de peste……am fi catalogati drept neseriosi.
    totusi, ion a reusit sa obtina o audienta la tomescu, restul tre’ sa-l facem noi, ceilalti.
    hai sa ne straduim putin!!!!

ultrasro
    Member

Daca termin de semnat toate contractele ce sunt in lucru… :(

Cainele
    Member

Pe mine bazati-va luni …numai sa-mi spuneti ora …

Napoleon9
    Member

Eventual ca sa va mariti numarul as putea sa vin si eu, in lipsa de alti membrii ai galeriei. Dar as fi doar pentru prezenta, skill-ul de comunicare imi e pe disastrous! ;)

ultrasro
    Member

Tomescu este solid coach……. :D

ion
    Member

Din pacate intilnirea de luni s-a aminat din motive obiective(gala fotbalului romanesc la care Tomescu e invitat ).Am discutat cu el simbata seara si a spus ca am putea sa ne vedem pe 29.12.03 dar sa mai vorbim cu 2 zile inainte.Imi pare rau si va promit ca o sa ma ocup sa ne vedem cu el si sper sa nu va suparati pe mine pentru aminare!Nu a depins de mine!Va rog sa ma suzati si sa aveti incredere in continuare in mine!Pina la o intilnire insa trebuie sa facem scrisoarea pe care o semnez fara retineri si sa laum atitudine importiva acestui mirlan .Vom vorbi mai mult luni…

Cainele
    Member

Ok …pai hai sa ne intalnim undeva luni 8)

de ce sa ne suparam pe tine… motivele sunt ale lui (normale) nu ale tale … ramane sa ne vedem pe 29 (cel mai tarziu)….

dragos
    Member

nu-i nici o suparare, Ioane!!!
    nu este vina nimanui……..incercam sa ne vedem pe data de 29.12, insa nu stiu daca voi fi in bucuresti……..daca nu se va putea, sigur va fi dupa 6
    ianuarie…….si frf-ul va avea liber.
    daca vom edita vreo scrisorica pentru protest, voi semna.

Cainele
    Member

si eu semnez de acum…maziliti-l pe nebun

Intalnirea cu Tomescu s-a amanat pana dupa data de 5 ianuarie 2004. Traian Tomescu transmite tuturor suporterilor Sportului…. LA MULTI ANI!!! un an nou fericit, multa sanatate si indeplinirea tuturor dorintelor….

Cainele
    Member

Mai fratilor …cand ne mai vedem si noi ca sa povestim cum am taiat porcu’…cum a fugit el cand se parlea…etc?

Ultras
    Member

Cand vom vedea caini rosii! 😈

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 453 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.