Preturi incredibile la DVDuri, software, games.

Home Forums Miscelaneous Diverse / Miscelaneous Preturi incredibile la DVDuri, software, games.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Incredibil ce preturi de nimic au astia in filipine la DVDuri, software, si games. Pai pe 10DVDuri, si 15 CDuri cu software si cu muzica am dat aproape $10.00. INCREDIBIL!!!
    In plus am vazut ca au CDuri intregi cu MP3uri si asta toate la mall adica nimic la negru. Daca stiam aduceam o valiza mai mare. :)

ultrasro
    Member

Nu pentru mine ci pentru Liviu Rusu, fotbalistul Sportului care m-a rugat ieri sa-i fac rost de DVD-uri!
    Macar cateva, te rog!

07Ex
    Keymaster

Pai spune-mi ce filme vrea si daca le gasesc le cumpar. Asta e valabil si pentru software sau jocuri. Am vazut de exemplu Adobe (toate programele) pe un CD cu $2.00. Incredibil!!! 😮

dragos
    Member

Caz, pot indrazni si eu, sa te rog, daca se poate, sa-mi aduci si mie cateva cd-uri muzicale??? contra cost, bine-nteles….caci la preturile alea..
    daca se poate iti voi scrie ulterior preferintele mele muzicale.
    merci.

07Ex
    Keymaster

Pai spune-mi cam ce muzica vrei si nu-i nici o problema. Eu am luat cateva CDuri cu dance music si mi-au placut. Am vazut insa si muzica rock, CDuri cu toate cantecele Queen, Metallica, etc.

dragos
    Member

Caz, uite ce albume m-ar interesa (insa, nu stiu ce vei gasi acolo):

1. UB40 – Labour of love III
    2. Westlife – Greatest Hits
    3. Gareth Gates – the album
    4. Coyote Club Ugly – the soundtrack
    5. Madonna – Immaculate Collection 2
    6. Phil Collins – Testify
    7. Laura Pausini – From the inside
    8. LeeAnn Rimes – Best of (sau Greatest Hits)
    +
    iar, daca sunt cd-uri de muzica dance (chiar si compilatii de mixaje non-stop) m-ar interesa 2-3 buc.
    + 1-2 cd-uri de best ballads

sper sa poti gasi ceva-ceva din ceea ce ti-am scris.
    Multa Bafta si ne vedem cand ajungi in Bucuresti !!!
    Multumesc mult !!!

07Ex
    Keymaster

Odata intors inapoi in Canada am inceput sa ma gandesc cu nostalgie la preturile DVD-urilor la Manila. Saptamana viitoare vor apare 2 cutii cu cate 6-7 DVDuri fiecare cu filme James Bond + Lord of the Rings II Towers si cum eu vreau sa le cumpar pe toate cred ca ma va coasta de ma va seca afacerea asta. 😥

ultrasro
    Member

nu ne complicam prea tare!!!

Ultras
    Member

Moca, calitate extra! 8)

Radu Dobrin
    Member

dvd-writter’urile au ajuns sub 120$ 😯

dragos
    Member

acum, ca tot s-a redeschis subiectul respectiv, adresez o intrebare tuturor:
    ma puteti ajuta sa gasesc intr-un fel sau altul albumele indicate 1-8????
    macar partial si chiar si sub forma de mp3???

07Ex
    Keymaster

4. Coyote Club Ugly – the soundtrack – pe asta il am sigur dar nu stiu daca doar o melodie sau tot CD-ul.
    5. Madonna – Immaculate Collection 2 -asta tre’ sa ma uit sa vad daca o are sotia
    8. LeeAnn Rimes – Best of (sau Greatest Hits) – la fel si asta. Stiu ca sotia are ceva LeeAnn Rimes dar nu stiu exact care. Diseara cand ajung acasa poate scotocesc printre CD-urile ei si vad ce avem

dragos
    Member

iti multumesc anticipat, Caz.
    Astept maine vesti de la tine.

Cainele
    Member

Caz , muzica pentru caini ai? 😆
    Acum serios , cand ajungi in tara , daca poti si vrei adu-mi si mie o caseta/cd cu muzica locala si in schimb iti voi da un cd cu muzica romaneasca adevarata. ok?

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

iti multumesc anticipat, Caz.
    Astept maine vesti de la tine.

Dragos ieri am fost atat de obosit incat nu m-am uitat dupa CDuri.

@Cainele wrote:

Caz , muzica pentru caini ai?
    Acum serios , cand ajungi in tara , daca poti si vrei adu-mi si mie o caseta/cd cu muzica locala si in schimb iti voi da un cd cu muzica romaneasca adevarata. ok?

Pai cand voi ajunge din nou in tara nu-i nici o problema sa-ti aduc un CD cu muzica. Cat despre muzica adevarata romaneasca cred ca pot sa stau linistit si fara ea.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.