PROMOVAREA 2010!!!

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II PROMOVAREA 2010!!!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 54 total)
  • Author
    sorin
    Member

SPORTUL STUDENŢESC 16:35 CURELEA A DEZVĂLUIT UNUL DINTRE MOTIVELE PENTRU CARE SPORTUL A PROMOVAT
    “Suntem de mulţi ani împreună şi am format un grup puternic”
    Unul din golgeterii Sportului Studenţesc din acest sezon, Costin Curelea, a declarat că promovarea s-a obţinut datorită faptului că jucătorii lui Selymeş joacă de mult timp împreună şi în timp s-a format un grup puternic. Atacantul crede că promovarea nu este o performanţă aşa mare, dar se bucură pentru ea.

“Nu e o aşa mare performanţă, dar trebuie să trăim bucuria la orice nivel am fi. A fost greu, vedeţi cum vin, motivaţi din alte părţi, se bagă în poartă. E greu când fotbalul se joacă aşa. Suntem de mulţi ani împreună şi am format un grup puternic. Să vedem ce va fi acum în Liga I. Nu ştiu cine va mai fi, cine nu va mai fi aici, sper doar ca Sportul să stea acolo unde îi este locul pentru că de asta am luptat. Prima este la latitudinea conducerii. Nu contează. Cel mai important este că suntem acolo, în Liga I.”, a declarat Curelea.

ce frumos suna sa vizitam si alte orase mai mari…dar eu dupa acest meci m-am ales cu amenda de 500 de lei si cu interdictie pe stadioane 2 ani…. :| mi-a taiat repede bucuria

adso
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

ce frumos suna sa vizitam si alte orase mai mari…dar eu dupa acest meci m-am ales cu amenda de 500 de lei si cu interdictie pe stadioane 2 ani…. :| mi-a taiat repede bucuria

de ce??

adso
    Member
    Zibling
    Member

Pai, chiar ca are dreptate Curelea. Nu e o performanta faptul ca am promovat in Liga I, ci o revenire in normalitate a unuia dintre cele mai mari cluburi din Romania.

Parca nu mi se pare normal ca Unirea Urziceni, Fulgerul Bragadiru sau SC Vaslui (cu X<10 sezoane in Liga 1) sa aibe o notorietate internationala mai mare ca a echipei noastre "studentesti" :-s

Astept un viitor luminos. Sa vedem daca se vrea performanta in Liga 1, adica daca Regia va vedea nocturna vreodata. Sper ca contractul de inchiriere/concesiune incheiat cu U.P.B. permite astfel de imbunatatiri ale arenei de fotbal.

sircos
    Member

eu dupa acest meci m-am ales cu amenda de 500 de lei si cu interdictie pe stadioane 2 ani…. :| mi-a taiat repede bucuria

… :-B

adso
    Member
    Zibling
    Member

Astazi forumul SS a devenit pur si simplu neincapator. La fel si peluza stadionului din Regie. Sa vadem daca stim sa sustinem echipa la fel si in prima liga… de fapt, ma refer la deplasari, ca la meciurile de acasa stiu sigur din experientele anterioare ca va fi puhoi de oameni, dar asta numai daca va mai fi liber accesul in stadion.

Cat ati fi dispusi sa platiti pe un abonament de acces in tribunele din Regie in sezonul 2010-2011? :-B

07Ex
    Keymaster

Pai dece? M-am uitat la cllipurile video si n-am vazut nimic. Poate doar daca tu ai fost cel care ai rupt gardul de la peluza :D

@07Ex wrote:

Pai dece? M-am uitat la cllipurile video si n-am vazut nimic. Poate doar daca tu ai fost cel care ai rupt gardul de la peluza :D

nu aveam nicio treaba cu gardul…eram pe al 4 lea , al 5 lea rand cam asa…m-au amendat si mi-au dat interdictie pt ca am intrat pe teren….au intrat cel putin 50-70 de insi si au luat 9 printre care si eu….ce mai e sa zic…..mi-au umbrit ziua asta superba

Zibling
    Member

@07Ex wrote:

nu aveam nicio treaba cu gardul…eram pe al 4 lea , al 5 lea rand cam asa…m-au amendat si mi-au dat interdictie pt ca am intrat pe teren….au intrat cel putin 50-70 de insi si au luat 9 printre care si eu….ce mai e sa zic…..mi-au umbrit ziua asta superba

Secarene jr. ia legatura cu Cucu mare ca a facut el o lista cu datele celor amendati de jandarmi, si veti contesta impreuna amenzile primite. Suna-l pe Ovidiu sa-ti dea nr de mobil al lui Cucu mare! Dar, repede! Hai, si vei vedea ca vei scapa, veti avea castig de cauza daca veti fi uniti.

benny
    Member

URAAAAAAAAAA! in sfarsit au reusit promovarea. ma bucur si ii astept la medias sa ii vad :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

aveti careva numarul lui Cucu ? eu am un nr de-al lui Ovidiu cu 0740….ala o fi bun andrei ? ca nu a raspuns , astept un raspuns si imi cer scuze pt offtopicul si pt motivul meu de cacao cu care perturb acest topic superb

aveti careva numarul lui Cucu ? eu am un nr de-al lui Ovidiu cu 0740….ala o fi bun andrei ? ca nu a raspuns , astept un raspuns si imi cer scuze pt offtopicul si pt motivul meu de cacao cu care perturb acest topic superb

nu are nimeni numarul lui Cucu sau al lui Ovidiu ? va multumesc

dragos
    Member

URAAAAA NE-AM INTORS ACOLO UNDE NE ERA LOCUL !!! :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
    da, de azi suntem NORMALI !!! :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:

Parca nici nu-mi vine a crede ca, din August nu mai ma trezesc Sambata/Duminica dimineata-devreme……astept meciurile in nocturna….evident, din deplasare.
    BRAVOS baieti !!!
    – cand am schimbat semnatura de la inceputul returului, am simtit, ca: DA, PUTEM !!!!!
    acum pot modifica iar semnatura: DA, AM FACUT-O !!!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 54 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.