PROMOVAREA 2010!!!

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II PROMOVAREA 2010!!!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 54 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Uite numarul lui Gabi care poate sa te ajute sa contesti prin avocata lui: 0720 353 512

dragos
    Member

am si eu 2-3 filmulete si cateva poze.
    cum pot sa le incarc aici pe site ?

sircos
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

cm-am ales cu amenda de 500 de lei si cu interdictie pe stadioane 2 ani.

chiar nu a contat deloc faptul ca totul s-a intamplat dupa fluierul de final ? :-?

ramos
    Member

MULTI ANI IN LIGA 1.

adi
    Member

@Zibling wrote:

Secarene jr. ia legatura cu Cucu mare ca a facut el o lista cu datele celor amendati de jandarmi, si veti contesta impreuna amenzile primite. Suna-l pe Ovidiu sa-ti dea nr de mobil al lui Cucu mare! Dar, repede! Hai, si vei vedea ca vei scapa, veti avea castig de cauza daca veti fi uniti.

Jandarmii au avut acoperire conform legii. Am verificat legea 4 / 2008.

razvanR
    Member
    cameliu
    Member

@razvanR wrote:

DAAAAAAAAAA!

http://www.youtube.com/watch?v=NBxl8FcM9ho

Eu nu pot sa vad:
    “This video contains content from Sony Music Entertainment. It is no longer available in your country.”

sircos
    Member
    07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

am si eu 2-3 filmulete si cateva poze.
    cum pot sa le incarc aici pe site ?

Trimite-mi-le mie prin e-mail si le incarc eu.

adso
    Member

@cameliu wrote:

@razvanR wrote:

DAAAAAAAAAA!

http://www.youtube.com/watch?v=NBxl8FcM9ho

Eu nu pot sa vad:
    “This video contains content from Sony Music Entertainment. It is no longer available in your country.”

pentru ca a folosit o melodie pe fundal si nu prea mai e voie.
    probabil casa de productie a pus restrictie pe tara in care esti.

07Ex
    Keymaster

^ Mda, eu am intrat pe YouTube si am vazut pozele respective fara a avea vreo problema.

or fi avut jandarmii dreptate..dar legea asta e facuta sa imi dea mie 2 ani interdictie pt ca am intrat pe teren la bucurie alaturi de toti suporterii si sa dea 2 ani si la huliganii care intra pe teren cu liberec, cu argesu etc….nu a raspuns nimeni la numarul ala al lui gabi, nici de cucu nu am dat ….asta este nu imi voi putea vedea facoritii pe viu in A, dupa 4 ani de matineu

ashone
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

or fi avut jandarmii dreptate..dar legea asta e facuta sa imi dea mie 2 ani interdictie pt ca am intrat pe teren la bucurie alaturi de toti suporterii si sa dea 2 ani si la huliganii care intra pe teren cu liberec, cu argesu etc….nu a raspuns nimeni la numarul ala al lui gabi, nici de cucu nu am dat ….asta este nu imi voi putea vedea facoritii pe viu in A, dupa 4 ani de matineu

ti-am trimis eu niste numere poate te ajuta cu ceva…stiu de aseara de la circiuma ca gabi vroia sa conteste tot!deci sanse sint nu dispera, dai de marone, apoi de cucu,prin el de gabi. si daca nu , te deghizam si tot intri!

stefan
    Member

@cameliu wrote:

Cata simetrie!

Dezastrul a inceput acu 4 ani dupa un 0-6 la Buzau! Acum dupa un meci cu Buzaul am desfacut sampania.
    Acu 4 ani am inceput cu un meci la Giurgiu. Acum terminam tot la Giurgiu!

Multumim SPORTUL STUDENETESC!

Da, Cameliu, dar ce echipa aveam acum 4 ani! Bine era sa fie simetrie si pe planul asta!
    In rest, Bravo Sportul! Am reusit si de data asta, apar si dispar echipe, Sportul ramane. Are si Siman meritele lui pana la urma.

razvanR
    Member

Alta simetrie:

Acum 4 ani Sportul Studentesc era retrogradata abuziv pentru ca Pandurii Targu Jiu sa ramana in Divizia A.
    Astazi, in sfarsit, Pandurii Targu Jiu retrogradeaza, iar Sportul Studentesc este in prima liga!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 54 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.