prosport.ro

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Stie cineva ce se intampla cu ziarul Prosport pe internet? Nu stiu dece dar de 2 zile incoace nu mai sunt in stare sa accesez pagina lor.

Radu Dobrin
    Member

sper sa isi schimbe servrele pina simbata cind au anuntat ca sint inapoi. Nu stiu ce aveau ei acolo…dar era unul dintre cele mai greoaie site-uri din cite am accesat vre-odata

07Ex
    Keymaster

In privinta site-ului ProSport ai dreptate. Nici eu nu am mai vazut un alt site atat de incet.

:D

Radu Dobrin
    Member

prosport merge din nou…cred ca e asa cum ghicisem…au schimbat calculatoare…baza de date…etc…acum merge aproape cum ar trebui

07Ex
    Keymaster

Am incercat chiar acum ziarul si ai dreptate merge mult mai bine. Am citit si articolul cum ca s-ar putea sa vina Coras antrenor la noi. Cine stie, poate ar fi o solutie buna.

Radu Dobrin
    Member

a fost doar o iluzie…de azi prosportul a re-intrat in ritmul cu care ne-a obisnuit (simbata eram probabil singurii care il accesam….de aceea mergea cit de cit omeneste)

07Ex
    Keymaster

Eu iarasi am probleme sa intru pe site-ul Prosport. Voi?

Radu Dobrin
    Member

am avut si eu putin azi…dar dimineata a mers

Tavi
    Member

acum schimba garda …

07Ex
    Keymaster

Zau daca ziarul asta nu-mi mananca toti nervii. Incerc sa gasesc caseta tehnica a meciului de sambata cu Unirea iar site-ul Prosport nu poate fi accesat. “Page not found”
    Mari tampiti astia de la Prosport!!! 🙄

Tavi
    Member

@97SiR wrote:

Zau daca ziarul asta nu-mi mananca toti nervii. Incerc sa gasesc caseta tehnica a meciului de sambata cu Unirea iar site-ul Prosport nu poate fii accesat. “Page not found”
    Mari tampiti astia de la Prosport!!! 🙄

… astia de la prosport sunt palamide mari …

Ultras
    Member

A fost relansat intr-o noua prezentare. De asemenea, si forumul ProSport a fost relansat. Arata si el acum cat de cat. 😈

07Ex
    Keymaster

Intr-adevar site-ul arata mult mai bine. Pacat insa ca merge cam tot la fel de greu ca si inainte. :?

Ultras
    Member

La mine merge mai repede decat inainte.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.