Rapid Bucuresti

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • Author
    fanatikSS
    Member

….stirea apare cu litere mari in prosportul de azi….se pare ca patronul Rapidului s-a dus in Turcia sa negocieze reziliertea contractului dintre Ganea si Bursa…..
    …ma intreb ce-o sa faca Rapidu cu atitia atacanti…..probabil ca atat gigel cat si mazilu o sa lustruiasaca banca de rezerve……..

fanatikSS
    Member

……..tot in prosport mai apare si faptul ca Cezarica s-a inteles cu giulestenii…….
    …cica ar mai avea de incasat o datorie de 5000 $ de la Siman
    ….o sa-i vada la pastele cailor……

cameliu
    Member

Daca-l ia pe Ganea raminem cu Bucur!
    Ceea ce nu-i rau.

De promovat promovam doar daca vom avea antrenor!
    Poate coboara Vasili-n iarba… Si-l ia director pe Dinel 😆 😆 😆

fanatikSS
    Member

Ar fi super sa ramana Gigel…….dupa parerea mea este cel mai valoros jucator al nostru la ora actuala…….
    ….mi-e greu sa cred totusi ca va ramane…….mai ales ca el nu mai vrea sa joace in regie….intr-o declaratie mai veche a spus ca oriunde e mai bine decat la sportul….

dragos
    Member

sigur, gigel nu se mai intoarce la noi……………ce, anul trecut pe vremea lu’ ando, noi n-aveam atacanti grupa mare???
    asa vor avea si giulestenii…….

fanatikSS
    Member

….parte cea mai trista e ca la noi juca si o faceau chiar foarte bine…..in timp ce la giulesteni o sa-i tina de urat pe banca lui ciubotariu…….

Ultras
    Member

Partea cea mai proasta in acest moment este plecarea lui Cezar Zamfir. In Giulesti ar putea pleca si Andreas, psihologul echipei timp de 4 ani (are 24)

Cainele
    Member

Nasol moment cu plecarea lu’ Cezarica :(

Giani
    Member

@fanatikSS wrote:

Ar fi super sa ramana Gigel…….dupa parerea mea este cel mai valoros jucator al nostru la ora actuala…….
    ….mi-e greu sa cred totusi ca va ramane…….mai ales ca el nu mai vrea sa joace in regie….intr-o declaratie mai veche a spus ca oriunde e mai bine decat la sportul….

Right man! Ideea este ca Siman ar trebui sa fie cel putin tampit ca sa il dea pe Gigel cu mai putin de 500 k$ si 50% din suma urmatorului transfer. Parerea mea e ca Gigel ar trebui sa plece direct afara, nimeni din campioblat nu are bani pentru a-l lua.

Cainele
    Member

S-a dus Copos ?…poate il ia si pe sile si nu se mai intorc

ultrasro
    Member

“Rapid şi-a plătit datoriile curente. Dar aceasta este o mică parte din întreaga sumă datorată statului”

“Dinamo a virat deja aproximativ 700.000 de euro din suma datorată. Acolo s-a văzut că societatea e condusă de oameni de afaceri care ştiu cît de importantă este imaginea”

“Sportul este singura grupare care nu a înfiinţat alte societăţi pentru a scăpa de datorii. Ei au poprire pe conturi şi cum vînd un jucător, cum le luăm banii”

“La FC Naţional e o situaţie ce ţine de domeniul penalului. Angajatorul a oprit bani de la angajaţi pentru dările către stat, dar nu i-a trimis unde trebuie. Parchetul va cerceta cine este responsabil pentru acest lucru, iar vinovaţii vor fi urmăriţi penal”

Stelistul de la Fisc
    Nu zîmbeşte. Nu clipeşte. Nu vor… Ba da, vorbeşte. O face concis şi pare foarte sigur pe ceea ce spune. Cristian Stoina este directorul executiv al Direcţiei Generale a Finanţelor Publice Bucureşti. Mai simplu, şeful Fiscului din Capitală. Iar dacă ar fi să simplificăm total, e cel care le produce insomnii oamenilor de fotbal care nu şi-au plătit datoriile către stat.

Ultras
    Member

Exact ce spuneam pe alt topic. Conturile blocate, da’ nu prea intra nimic in ele pentru ca Sportul nu vinde jucatori…

dragos
    Member

Ovidiule, asteapta pana la sfarsitul turului, cand incep transferurile si apoi, mai vorbim despre bani, conturi etc.etc.

07Ex
    Keymaster

Am mutat topicul pe forumul unde isi are locul. 😉

forza Rapid sper sa castigam astazi in Uefa

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.