Răzvan Farmache 01.11.1978

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    ion
    Member

de o mare nesimtire dau dovada conducatorii rapidului in momentul in care au refuzat sa-l transfere pe Farmache.Asta deoarece cind i-am ajutat eram ‘fratii’ lor acum cind avem noi nevoie de ajutor se fac ca sint loviti de bombe.Niste nesimtiti si oameni lipsiti de caracter!!!!

Anonymous
    Member

Nu-i nimic! In 4 saptamini batem in Giulesti si Faramache da golul victoriei!!!

Anonymous
    Member

FRATIE IN FOTBAL??? NO WAY JOSE! FIECARE E PENTRU EL, NU PENTRU VECIN 😆

Radu Dobrin
    Member
    cameliu
    Member

Pai de vreo 2 saptamini s-a scris ca a semnat pe 5 ani!
    Insa nu s-a dat niciun detaliu despre suma de transfer…

ion
    Member

@Radu Dobrin wrote:

conform prosport….stiati si voi asta?
    http://www.prosport.ro/articol/index.php?table=article&id=13060&chapter=Main%20Other%20Articles

Dar daca am face un mail catre conducerea clubului,personal Mariei -sale Siman semnat Liga Suporterilor in care sa-i intrebam ce se doreste si ce se-ntimpla acum cu echipa?Merita?Oare dezgropam securea razboiului prin asta ?

Radu Dobrin
    Member

@ion wrote:

Dar daca am face un mail catre conducerea clubului,personal Mariei -sale Siman semnat Liga Suporterilor in care sa-i intrebam ce se doreste si ce se-ntimpla acum cu echipa?Merita?Oare dezgropam securea razboiului prin asta ?

nu cred…dar la fel de putin cred ca vom avea parte de vre-un raspuns

Tavi
    Member

in prosport zice ca Farul are pretentii de UEFA pentru la anul … drum bun lui Farmache … e unul din cei care s-au mai zbatut … 😉

ion
    Member

@Radu Dobrin wrote:

@ion wrote:

nu cred…dar la fel de putin cred ca vom avea parte de vre-un raspuns

Fara suparare!Daca-l facem si-l semnam si nu primim raspuns de nici o culoare atunci e clar ca sintem desconsiderati si atunci(nu vreau s-o iau pe urmele lui Cezar) zic ca va trebui sa ne facem cunoscuti daca pe cale civilizata nu se poate atunci in alt mod in timpul meciului sau gasite alte cai…Nu sintem multi dar nici veniti de la Bobilna nu sintem ca sa nu stea de vorba cu noi!Sintem suficienti de rationali si civilizati(daca era patron in alta parte cit de cald iar fi fost acum?) atunci de ce sa nu privim adevarul in fata si sa vedem cum stam?Te rog hai sa luam o hotarire…

Radu Dobrin
    Member

Sint total de acord cu tine ion

Eu, insa, sint 99% convins ca Siman stie FOARTE bine ce se intimpla/discuta pe forumul asta. Daca mai tineti minte, era o idee acum vre-o 2-3 luni de a-l invita pe Siman la discutii chiar pe forum. (ideea a picat pentru ca am dat in probleme mai acute ulterior :) …)

dar, una peste alta, repet, total de acord. ar fi interesant de stiut ce se intimpla de fapt la club ,fara a ne da noi cu presupusul

Tavi
    Member

De acord cu voi baieti sa vorbim cu Siman … intrebare pentru toti: ce vrem noi de la Siman?

Propunere: sa ne punem de acord intre noi ce vrem sa-i spunem omului si apoi sa-l abordam … daca om putea …

Eu as vrea sa mutam echipa in Bucuresti intr-un cartier mai populat … vom fi suporteri mai multi … s-a vehiculat o data Titan … Motiv: Noi nu suntem galerie de A. Ramanem in Regie = B sau mai rau la capitolul galerie.

Multi o sa huiduie propunerea asta dar macar e un inceput … hai sa facem un post numai de propuneri … triem din ele si ii trimitem porumbelul calator lui Siman!

Radu Dobrin
    Member

hehehe…tavi vrea de fapt sa joace sportul pe 23 august….linga el…ca scapa mai usor de nevasta sa mearga la meci :) :) :)

07Ex
    Keymaster

@ion wrote:

Eu zic ca merita sa-i scriem o scrisoare, un mail, sau un fax lui Siman si sa-l intrebam care este planul de bataie pentru anul asta. Daca ne raspunde bine, daca nu, nu vad dece nu le-am trimite aceeasi scrisoare celor de la Prosport sau de la Gazeta si sa le spunem cum ca Siman nu se intereseaza de suporteri deloc.
    Eu desi sunt de acord cu Radu, cum ca Siman stie foarte bine ce se intampla la club, NU cred insa ca el intra pe acest forum sa citeasca impresiile suporterilor. Nu cred nici macar ca stie de existenta forumului.
    In privinta propunerii lui Tavi de a muta echipa intr-un alt cartier, nu cred ca asta este raspunsul la numarul mic de suporteri care vin la stadion. Parerea mea este ca suporterii nu vin la meciuri nu fiindca nu locuiesc in Regie, ci datorita faptului ca echipa nu joaca cine stie ce. Cred ca daca echipa ar juca constant bine, si ar termina ani la randul printre primele 4-5 echipe din A, ar juca eventual in Intertoto sau chiar si in UEFA macar o data la 3-4 ani, suporterii ar veni in numar mare.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.