Renovarea bazei din Regie (2004)

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A Renovarea bazei din Regie (2004)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 218 total)
  • Author
    ion
    Member

Sincere felicitri lui Siman pentru intentiile sale !!! Sper sa revina la sentimente bune fata de echipa si sa faca ce promite …Poate ca in fine a inteles ce se intimpla in fotbalul romanesc si care este calea de urmat…
    Deasemenea multumiri lui Mac Popescu pentru implicarea lui discreta dar f folositoare la ajutarea Sportului

Ultras
    Member

Din ProSport
    “Studenţii” fac naveta

Alb-negrii nu vor juca meciurile de pe teren propriu, cel puţin în tur, pe stadionul din Regie, întrucît se urmăreşte îmbunătăţirea calităţii suprafeţei de joc. “Sportul va juca ori la Urziceni, ori la Ploieşti”, a spus preşedintele clubului, Vasile Şiman. Acesta a menţionat că Regia rămîne o soluţie de rezervă, în cazul în care nu se va găsi înţelegere la conducerile echipelor din provincie. Şiman a negat orice zvon privind o eventuală fuziune cu Petrolul.

07Ex
    Keymaster

Sunt curios daca e sa jucam la Ploiesti pe care stadion vom juca. Cred ca pe Astra deoarece Ilie Oana este sub orice critica.

Tavi
    Member

Preşedintele Sportului a mai spus că “încă nu am găsit un stadion de închiriat. Avem discuţii cu Juventus Colentina şi cu Urziceni. Dacă nu se va concretiza nimic, vom juca tot în Regie”.

Ultras
    Member

Se cauta un stadion pentru ca daca vor incepe lucrarile in Regie sigur nu vor fi finalizate pana pe 31 iulie. Parca ar fi interesanta “arena” din Colentina, nu? Noi avem loc in tribune. Steaua, Dinamo, Rapid, Craiova nu prea! 😈

dragos
    Member

sa speram ca vor gasi SOLUTIA CEA MAI OPTIMA atat pentru PREGATIREA ECHIPEI cat si pentru SUPORTERI!!!!

ASTEPTAM

ultrasro
    Member

Desi stadionul e naspa :)

07Ex
    Keymaster

Ce capacitate are stadionul din Colentina?

ultrasro
    Member

are exact 7.000 locuri

cameliu
    Member

e destul de mare! cit al nationalei sloveniei!!! 😆 😆 😆
    pe scaune?

Gabi
    Member

@cameliu wrote:

e destul de mare! cit al nationalei sloveniei!!! 😆 😆 😆
    pe scaune?

vreo 1.000 pe scaune si restul pe langa gard 😆

07Ex
    Keymaster

Eu zic ca ce conteaza e ca jucam in Bucuresti si pe urma conteaza cum e gazonul. Sau voi preferati sa jucam la Urziceni?

Ultras
    Member

Eu prefer sa jucam cam la 100m de nea Nicu… 😈

Gabi
    Member

@Ultras wrote:

Eu prefer sa jucam cam la 100m de nea Nicu… 😈

sunt cam 123 de metri:D pana la urma c are in plus “stadionul” din colentina? 1000 de scaune? ca altceva nu prea am vaz’t 👿

Ultras
    Member

Problema nu este ca are ceva in plus, ci faptul ca se doreste inceperea unor lucrari de amploare in Regia care nu pot fi gata pana la 31 iulie. Da’ daca stau sa ma gandesc nu ar fi chiar asa de rau sa jucam cu muncitorii in tribune (cateva zeci de spectatori in plus) 😈

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 218 total)
  • The topic ‘Renovarea bazei din Regie (2004)’ is closed to new replies.