Renovarea bazei din Regie (2004)

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A Renovarea bazei din Regie (2004)

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 218 total)
  • Author
    Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

Azi a intrat o noua serie de imagini din Regie pe webshots la adresa

http://community.webshots.com/user/ultras_sportul”

merci ovidiu, accesul la anumite “saituri” e restrictionat de dep IT de la serviciu, nici messenger-uri, icq-uri si alte alea n-am voie :( Multam de intelegere.

ultrasro
    Member

Nu uitati ca noi am ajuns la stadion pe la 6 seara :)

Si erau cei doi care vopseau suspendati de copertina, 2 care decopertau si vreo 4 care mai vopseau.

Scaunele erau langa cusca paznicului, sper sa nu fi disparut in ceata :)

cameliu
    Member

Cind vine Duru’?
    Daca scaunele nu-s montate, sigur nu ne vor da licenta!

Ultras
    Member

Duru vine pe 24 iulie. Mai sunt 16 zile. Scaunele se monteaza in 3 zile. Dupa ce se finalizeaza celelalte lucrari la tribuna I. Ieri la stadion am vorbit cu patronul firmei de constructii (pe care intamplator il cunosc) care ne-a spus ca garanteaza ca pana la 24 lucrarile vor fi finalizate.

cameliu
    Member

Sigur vine doar atunci?
    Alaltaieri a fost la Oradea, ieri la Cluj si azi la Alba!
    Sa vedem…

Oricum remarcabil efortul de renovare!

Cite scaune erau acolo? In gramada aia nu cred ca erau mai mult de o mie!

Ultras
    Member

Chiar sunt 3000 de scaune. Sunt 20 intr-un pachet.

cameliu
    Member
    ultrasro
    Member

Ieri nu observasem ca lucreaza si la peluza ca sa puna scaune :)

Ultras
    Member

Ciudat! Se vede clar dupa urme ca acele gradene au fost scoase de curand. Ori vor sa puna scaune ori le-au vandut la fier vechi sa faca rost de bani. 😈

cameliu
    Member

Nu erau asa inainte?
    E peluza oaspetilor, nu?

Ultras
    Member

Da, peluza dinspre Crangasi

ultrasro
    Member

Adica 12 000 locuri pe scaune. Inteleg ca au inceput sa scoata acele banci din fier deoarece acea peluza trebuie si ea refacuta putin (trebuie bagat beton pe la unele imbinari :) ) apoi trebuie puse scaune care sa-i dea un aspect decent. Iar fierul care rezulta se vinde foarte bine la fier vechi, sau eventual poate fi folosit in alte scopuri :) 😈

07Ex
    Keymaster

N-am stiut ca pana la iarna vor sa puna scaune pe tot stadionul, dar ar fi excelent daca am avea scaune instalate pe tot stadionul. Pacat ca nu vor pune si scaune negre nu numai albe ca sa arate stadionul mai bine. Eventual fiecare sector sa aiba o alta culoare de scaune (sa alterneze alb cu negru).

Dar cu tabela de marcaj vor face ceva sau din moment ce aia nu e pe lista lucrurilor care trebuie schimbate o vor lasa tot pe asta?

In alta ordine de idei am citit azi in Prosport ca Duru a omologat stadionul din Gruia ca fiind OK pentru a gazdui meciuri de divizia A.

dragos
    Member

dom’ne pana acum este bine……sa vedem cand va fi fff bine.
    asteptam.

ultrasro
    Member

Nu prea are nimeni scaune negre :)

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 218 total)
  • The topic ‘Renovarea bazei din Regie (2004)’ is closed to new replies.