Romeo Padureţ 17.10.1974

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Romeo Padureţ 17.10.1974

Viewing 12 posts - 106 through 117 (of 117 total)
  • Author
    dragos
    Member

@dragos wrote:

romeo s-a transferat de la caracal la gloria bistrita sub comanda lui sabau……Paduret va juca in echipa cu tizul sau Paduretu.

actualmente, fara angajament……………somer !!!!!!!!
    pacat, talent exista !!!

dragos
    Member

Romeo si-ar dori sa revina, insa se pare, ca relatiile cu siman au ramas tot RECI !!!!

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

Romeo si-ar dori sa revina, insa se pare, ca relatiile cu siman au ramas tot RECI !!!!

De unde stii Dragos ca Padure ar vrea sa se intoarca la Sportul? Eu nu am auzit nicaieri in presa lucrul asta. Ai tu o sursa apropiata jucatorului?

dragos
    Member

@07Ex wrote:

@dragos wrote:

De unde stii Dragos ca Padure ar vrea sa se intoarca la Sportul? Eu nu am auzit nicaieri in presa lucrul asta. Ai tu o sursa apropiata jucatorului?

am stat de vorba cu el…………nu cred, ca era o stire de presa!!!!!!!!

Ultras
    Member

Nu prea avem nevoie de magazioneri la stadion… nici macar de femei de serviciu… O vorba romaneasca spune ca dupa cum iti asterni asa dormi… Pacat de el, dar alegerea a fost numai a lui.

07Ex
    Keymaster

Poate ma lamuriti si pe mine ce s-a intamplat cu Padure si dece sunt relatiile dintre el si Siman atat de reci. Stiu ca a plecat de la noi la Steaua, dar nu stiu exact ce s-a intamplat.

Ultras
    Member

Pai a plecat de Sportul, mai bine spus a fugit, Steaua nu a vrut sa plateasca grila de formare (la vremea aia se mai practica si era cu 6 cifre la Padure), a stat sase luni si apoi a jucat pentru Steaua ca amator. In hartii era platit ca magazioner…

Zibling
    Member

@Ultras wrote:

Pai a plecat de Sportul, mai bine spus a fugit, Steaua nu a vrut sa plateasca grila de formare (la vremea aia se mai practica si era cu 6 cifre la Padure), a stat sase luni si apoi a jucat pentru Steaua ca amator. In hartii era platit ca magazioner…

Urata poveste. Imi pare rau pt Romeo, si bine ai spus tu… asa si-a asternut, asa… shit! 😯

07Ex
    Keymaster

@Ultras wrote:

Am inteles! Naspar, dar daca asa a vrut sa plece acum nu are decat de suferit. Pacat de el.

dragos
    Member

acum joaca in liga a-4-a la FC Stefanestii Deal sau cam asa ceva……. :D

Zibling
    Member

Am vazut si eu reportajul televizat cu Romeo Paduret. Da senzatia ca se tine bine la cei aproape 36 ani ai sai. Dar, da, a spus la revedere fotbalului de performanta. :ymsick:

dragos
    Member

@Zibling wrote:

Am vazut si eu reportajul televizat cu Romeo Paduret. Da senzatia ca se tine bine la cei aproape 36 ani ai sai. Dar, da, a spus la revedere fotbalului de performanta. :ymsick:

daca are bani pusi deoparte, poate juca/trai si in liga a-4-a…daca nu are, nasol.
    pe-acolo se dau ca “bonusuri” gaini, porci, pui etc. =)) :))

Viewing 12 posts - 106 through 117 (of 117 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.