Sarbatoritii Forumului (Zi de nastere)

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Sarbatoritii Forumului (Zi de nastere)

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 276 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Cred ca maine (azi in Romania) 16.12 este ziua de nastere a lui Florin. La multi ani si tot ce-ti doresti Florine!

Radu Dobrin
    Member

la multi ani Florine!

Tavi
    Member

Cu un pic de intarziere.. LA MULTI ANI! Sanatate maxima si succese nebanuite!

07Ex
    Keymaster

La Multi Ani Adi! Daca nu ma insel maine, 20.02 este ziua lui de nastere. 😆

adi
    Member

Multumesc :-)

07Ex
    Keymaster

Deci am avut dreptate. :) Ce mai, am memorie buna. 😆

Unii aici pe forum au setat ziua de nastere in profilul forumului in asa fel incat, de ziua lor, le apare numele si varsta jos pe forum. Mi se pare mult mai usor sa-ti amintesti cand este ziua de nastere a fiecaruia din moment ce este scrisa pe forum. Eu unul am setat lucrul asta pentru mine, dar multi vad ca nu au setat nimic.

dragos
    Member

LA MULTI ANI, ADY !!!
    SANATATE si NOROC !!! :ymparty: :ymparty: :ymparty:

Zibling
    Member

La multi ani, domnule Presedinte! Abia ieri mi-am amintit de ziua ta, imi cer scuze!

Sa ne traiesti, Adi, si sa apucam sa ne vedem si peste 10 ani tot in culorile alb-negru.

dragos
    Member

@dragos wrote:

LA MULTI ANI, ADY !!!
    SANATATE si NOROC !!! :ymparty: :ymparty: :ymparty:

Ady, sa ai Viata si VIN la gheata !!!! ;) ;) ;) ;) ;)

07Ex
    Keymaster

Ovidiu, am fost plecat din tara si am uitat sa-ti spun La Multi Ani cu ocazia zilei tale de nastere. Iti spun acum, prin acest intermediu, si cu intarziere … La Multi Ani. :ymparty:

07Ex
    Keymaster

La Multi Ani Dragos!!! Sanatate, numai bine si la tot mai multe posturi pe acest forum. :ymparty:

Noroc cu linkul de jos de pe pagina principala a forumului ca asa imi mai aduc si eu aminte cand isi sarbatoreste fiecare ziua de nastere.

adi
    Member

La Multi Ani si D-lui Bebe Dobrin ! Cat mai multe bucurii alaturi de club si de noi !

La multi ani,Dragos! :ymparty: :ymparty: :ymparty: .Multa sanatate,fericire si iubire alaturi de cei dragi tie si nu in ultimul rand sa fii in continuare multi ani de acum incolo suporterul Sportului Studentesc .

dragos
    Member

Va multumesc, prieteni, pentru urari !!
    De asemenea, va doresc sa fiti sanatosi, iubiti si norocosi !!!
    nadajduiesc sa ne intalnim cu totii in Regie si peste vreo 50 ani……ca sa ne aducem aminte de aceste vremuri. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

Zibling
    Member

La multi ani, Dragos! Si sa-ti aduca si altii bucurii, nu numai Sportul Studentesc! :p

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 276 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.