Sarbatoritii Forumului (Zi de nastere)

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Sarbatoritii Forumului (Zi de nastere)

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 276 total)
  • Author
    dragos
    Member

La Multi Ani, Ace !
    sa ai viata si vin la gheata…..si sa-ti cinstesti prietenii !!! :ymapplause: :ymapplause: :ymparty: :ymparty:

@07Ex wrote:

La Multi Ani Ace! Vad ca azi ai implinit 22 de ani. Multa sanatate si tot ceea ce iti doresti. :ymparty:

@dragos wrote:

La Multi Ani, Ace !
    sa ai viata si vin la gheata…..si sa-ti cinstesti prietenii !!! :ymapplause: :ymapplause: :ymparty: :ymparty:

Multumesc mult, baieti pentru urarile generos de calduroase :) . Sper sa prind atatia ani cat e nevoie pentru a vedea si eu macar o data Sportul campioana :D . S-ar putea sa rabd ceva pana atunci, prin urmare ma astept sa ating o varsta venerabila :)) .

dragos
    Member

@Ace of Spades wrote:

@07Ex wrote:

La Multi Ani Ace! Vad ca azi ai implinit 22 de ani. Multa sanatate si tot ceea ce iti doresti. :ymparty:

@dragos wrote:

La Multi Ani, Ace !

Multumesc mult, baieti pentru urarile generos de calduroase :) . Sper sa prind atatia ani cat e nevoie pentru a vedea si eu macar o data Sportul campioana :D . S-ar putea sa rabd ceva pana atunci, prin urmare ma astept sa ating o varsta venerabila :)) .

Tinere, pana vei implini 90 ani, cu siguranta vei vedea acest fapt….dupa 90 ani, nu se mai pune ;)

ngm
    Member

AZI E ZIUA, DE NASTERE, A DOMNULUI CUCU UK.,
    LA MULTI ANI !!! , DEPARTE DE ROMANIA.

dragos
    Member

Happy Birthday Mr. Cucu !!!

ashone
    Member

pe 27 iulie a fost ziua mea. inca mahmur de nesomn dupa o combinatie cu iaurt 0,1% ( dietetic adica ) compot de caise, apa rece, rosii, pepene galben, lapte, suc de prune, imi urez un calduros La Multi Ani cu ocazia prinderii celui de-al 42-lea trandafir in buchetu’ vietii. sa traiesc si sa ma vad in vitrina la Loto. 😡 😡 😡 si sa ma pazeasca Dumenezu pe soselele patriei caci vreau sa fac muuuuulti km cu bicicleta. :-B

La multi ani, Ashule!!!

dragos
    Member

iti mai spun inca o data : sa ai viata si vin la gheataaaaa !!!!!

Ashulica ee
    Ashulica ee
    Ashulica ee
    da o lada de bere (rece) !!! :ymparty: :ymparty: :ymparty:

La multi ani, Cazimir ! Multa sanatate, fericire si clipe frumoase alaturi de cei dragi, dar nu in ultimul rand cat mai multi ani ca administrator al acestui site, ce a reusit sa adune laolalta cei mai infocati suporteri ai Sportului Studentesc. Multumim pentru asta :)

dragos
    Member

La Multi Ani, Caz !
    sa fii sanatos si norocos !!!!…..pentru toate celelalte exista Master Card ;)

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

La Multi Ani, Caz !
    sa fii sanatos si norocos !!!!…..pentru toate celelalte exista Master Card ;)

Multam pentru urari Dragos. Am fost plecat din tara pret de 2 saptamani si din cauza asta n-am intrat pe forum sa-ti multumesc. :)

07Ex
    Keymaster

La Multi Ani Dragos! Multa sanatate, fericire si toate cele bune. Sper ca Sportul sa-ti faca un cadou frumos de ziua ta si sa castige azi la Buftea.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

La Multi Ani Dragos! Multa sanatate, fericire si toate cele bune. Sper ca Sportul sa-ti faca un cadou frumos de ziua ta si sa castige azi la Buftea.

Iti multumesc frumos pt urari, Caz.
    Si eu iti doresc sanatate si succese majore.

de asemenea, sper, ca Sportul sa-mi faca “cadou” o victorie frumoasa azi, iar, in Cupa Romaniei sa “pice” cu un adversar facil :)

07Ex
    Keymaster

In cupa zic ca a picat cu un adversar facil, asa ca sa vedem daca va fi in stare sa castige. Sper ca pana atunci sa nu ne desfiintam. :)

cameliu
    Member

La Multi Ani! Dragos

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 276 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.