Sarbatoritii Forumului (Zi de nastere)

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone Sarbatoritii Forumului (Zi de nastere)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 276 total)
  • Author
    adi
    Member

Pentru castigarea concursului nostru, dar cred ca este mult mai important “pronosticul” pe care-l dai sambata viitoare, pentru care iti tin pumnii si iti urez “Casa de piatra”.

Da corect mai imporatant este evenimentul de sambata… “casa de piatra”

ion
    Member

in fine …ce sa-ti zic ?Numai cine nu se casatoreste nu stie ce pierde…dar atunci e prea tirziu !!!!
    Lasind gluma la o parte iti urez casnicie fericita si tot binele din lume pe mai departe !!!

dragos
    Member

ITI MULTUMESC FRUMOS PENTRU URARI, draga NELU!!!
    Deasemenea, VA MULTUMESC FRUMOS pentru urari, dragi prieteni!!!!

nu am mai intrat pe forum, caci sunt “prins” cu pregatirile, insa am dat o fuga pana la un i-cafe, pentru a vedea noutatile…..MA BUCUR ca nu m-ati
    UITAT si ca, va ganditi la mine!!!!

daca aveti putin timp liber, DUMINICA 6 IUNIE la ora 14.00 va ASTEPT
    cu drag la Biserica BATISTE (dupa Ambasada Americii) pentru a fi alaturi de mine.

VA DORESC TOATE GANDURILE BUNE!!!!

pe curand!!!!

dragos
    Member

DUMINICA 6 IUNIE este cununia!!!!

cameliu
    Member

Casa de piatra!

ultrasro
    Member

Sper ca ai facut cea mai inteleapta alegere :)! Casa de piatra!

Radu Dobrin
    Member

casa de piatra dragos!….
    (il deleg pe tavi sa sprituiasca si pentru mine in cinstea ta :) )

😆 Scuze… acum am vazut si eu pe invitatie… adica aseara :) eu asa retinusem 5 iunie… in rest iti urez toate cele bune si CASA DE PIATRA!…. SI SA TRAITI FERICITI PANA LA ADANCI BATRANETI :)

Giani
    Member

Felicitari Dragos, casa de piatra si tot binele din lume. Iti dorim sa fii fericit si sa te bucuri toata viatza de bunastare, fericire si copii sanatosi. Si zi-mi si mie sa nu mor prost: la biserica e sambata sau duminica?

Tavi
    Member

Dragos, ce sa mai zic … ai facut-o! Eu imi ling si acum ranile!

Casa de piatra! M-am gandit la tine dar n-am mai apucat sa intru pe forum sa-ti si zic cele cuvenite!

Asteptam cu interes primele impresii despre noul statut 😉

ion
    Member

@Tavi wrote:

Dragos, ce sa mai zic … ai facut-o! Eu imi ling si acum ranile!

Casa de piatra! M-am gandit la tine dar n-am mai apucat sa intru pe forum sa-ti si zic cele cuvenite!

Asteptam cu interes primele impresii despre noul statut 😉

Tavi esti halit !!!Te-am prins la cotitura !!! Cu ce daruiesti masa ca sa nu afle sotia ce rani ai ?
    Dragos ,nu-l crede pe Tavi …E minunat sa fii insurat – vorba aia “barbatul insurat se stie ,e ca pasarea in colivie”

ultrasro
    Member

Sau am inteles eu eronat 😆 😯

ion
    Member

@ultrasro wrote:

Sau am inteles eu eronat 😆 😯

Cam asta il paste pe orice barbat capabil …colivia …cit de minunat e sa stai in colivie cred ca stii …Sau iti spune Baiazid care cred ca stii ca a fost capturat de (cred)Timur Lenk si tinut in colivie pina la sfirsitul vietii …distractie mare de tot in direct…

adi
    Member

Si doi miri fericiti si zambareti toata seara.
    Pentru alte detalii, eu zic sa-l asteptati pe ginerica sa se intoarca din saptamana de miere.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 276 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.