Sile investitoru’

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Sile investitoru’

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • Author
    razvanR
    Member

Distractiv este si ca autorul considera ca defensiva noastra a slabit si prin plecarea extremei Ciubotariu: stiti bine ca in tur el a “jucat” la Rapid iar anul trecut a fost foarte putin folosit de antrenorii nostri.

Relativ la meciul cu Dacia, trebuei sa ne bucuram ca echipa a castigat lejer, avand 3-0 in minutul 25! Am jucat totusi cu o echipa de pe podium.

Pandurii abia a batut in min.88 dintr-un penalty inventat.

In Divizia A, Rapid s-a chinuit cu o candidata la retrogadare si am castigat prin doua goluri de portar, unul in final.

Dinamo n-a aratat nimic pana cand Marincau n-a fost eliminat in min.35. E usor sa castigi cand joci un meci intreg cu un om in plus!

In concluzie eu sunt foarte multumit de debutul nostru in 2004, cele doua goluri primite fiind un accident. Va incalzit mai tare ca in meciul cu Targoviste am primit doar un gol? Sau ca la Pitesti si Motru n-am primit nici unul?

Hai Sportul Studentesc !

razvanR
    Member

Eu cred ca sunteti nedrepti cu Siman in privinta transferurilor.

Realitatea este urmatoarea: CAT TIMP AM FOST IN “DIVIZIA A” CLUBUL N-A VANDUT NICI UN JUCATOR!

Patrascu, Dinita, Farmache, Ciubotariu, Paduret, Galamaz, Negru si Irimia au plecat cand echipa era in Divizia B! Cum puteai sa tii asemenea jucatori in Divizia secunda? Ultimii ar fi fost si astazi la Sportul daca Liga nu ne retrograda anul trecut.

Parerea mea este ca Siman a gresit ca n-a vandut unul sau doi jucatori cand eram in “Divizia A” si a avut oferte pe bani cu care sa-i motiveze pe ceilalti.

razvanR
    Member

Culmea e ca echipele care au vandut masiv in ultima vreme, Dinamo in “Divizia A” si Sportul Studentesc in “Divizia B” se afla pe primul loc !

Eu cred ca echipa noastra va juca ceas dupa 4-5 etape. Transferurile din iarna asta pot fi privite de jucatorii nostri ca o oportunitate de promovare. Cat timp Siman nu dadea drumul nimaniu sa plece jucatorii credea ca nu mai au nici o perspectiva si asteptau sa se termine contractul.

dragos
    Member

asa este Razvane, siman nu a vandut cat timp a fost in div.A, insa acum, este in stare sa joace cu copii…..doar-doar sa faca bani…..nu aduce niciun jucator, in schimb……probabil vrea sa fie un netoiu 2, sa aiba drept de proprietate asupra jucatorilor……..

dragos
    Member

tre’ sa fim constienti ca in acest retur vom mai primi goluri, caci peste noapte nu se poate “suda” o noua aparare….sper, sa avem noroc sa nu luam cartonase (maxim a luat unul) si fara accidentari, caci altfel, suntem in pom!!!!!
    hai baietii!!!

Tavi
    Member

.. da’ odata cu plecarea lui Dan parca s-au relaxat baietii … ati vazut ca dupa meci nu au mai facut antrenament? l-or fi facut pe alt teren?

nu ca mi-ar lipsi dar … aia era o chestie buna … sper ca Gavril Pele sa nu fie mai moale ❗

ultrasro
    Member

deoarece era terenul moale rau iar Siman ii astepta cu nerebdare la vestiare sa le dea salariul…. serios … 8)

Ultras
    Member

Tu lasa vorba si baga pozele! 👿

Cainele
    Member

Siman ai spus Dragos ca se vrea un Netoiu…dar e si mai sarac si mai…prost ca el. 👿

@dragos wrote:

BUCUR, MAZILU, MAXIM, BALAN si cine mai stie – cruceru etc.
    de venit ????
    ESTE STRIGATOR LA CER!!!!

Te rog frumos in toamna vom juca cu juniorii :) Trecand de la gluma la serios, siman este pus clar pe a scoate cat mai multi bani, acum cat mai poate.

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • The topic ‘Sile investitoru’’ is closed to new replies.