Sportul Studentesc Bucuresti

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Sportul Studentesc Bucuresti

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author

Astazi, Stiinta Bucuresti a disputat ultimul sau meci in compania celor de la FC Universitatea Bucuresti. Scor la pauza 0-4, scor final 4-4. Daca ar fi fost in campionat ar fi zis lumea ca am facut blat :). In urma unei sedinte furtunoase intre sponsorii echipei si managerul acesteia s-a luat decizia de desfintarea a Stiintei Bucuresti si de infintare a unei noi echipe, SPORTUL STUDENTESC BUCURESTI.

Cainele
    Member

hip,hip, uraaaaaaaaaaaaaaaa :mrgreen:

Radu Dobrin
    Member

@George Apostol wrote:

Astazi, Stiinta Bucuresti a disputat ultimul sau meci in compania celor de la FC Universitatea Bucuresti. Scor la pauza 0-4, scor final 4-4. Daca ar fi fost in campionat ar fi zis lumea ca am facut blat :). In urma unei sedinte furtunoase intre sponsorii echipei si managerul acesteia s-a luat decizia de desfintarea a Stiintei Bucuresti si de infintare a unei noi echipe, SPORTUL STUDENTESC BUCURESTI.

te-a salvat curcanul si damigeana care ai bagat-o in vestiar la pauza :) 😆 ….si ai mei…deh…slabi de inger (si prost platiti :)) cum sint, au trintit-o

Giani
    Member

@Radu Dobrin wrote:

@George Apostol wrote:

te-a salvat curcanul si damigeana care ai bagat-o in vestiar la pauza :) 😆 ….si ai mei…deh…slabi de inger (si prost platiti :)) cum sint, au trintit-o

Pai, s-a crezut si el pe post de Mitica, ce vrei? Inca a fost mai finut, ca corleone mergea cu porcu’, adica doi porci: unul in traista si unul pe post de “negociator”.

Radu Dobrin
    Member

@Giani wrote:

…..Pai, s-a crezut si el pe post de Mitica, ce vrei? Inca a fost mai finut, ca corleone mergea cu porcu….”.

asa ceva nu se poate pentru simplul motiv ca ‘receptionerii’ nu ar fi putut sa identifice care dintre porci le era destinat :))

Giani
    Member

@Radu Dobrin wrote:

@Giani wrote:

…..Pai, s-a crezut si el pe post de Mitica, ce vrei? Inca a fost mai finut, ca corleone mergea cu porcu….”.

asa ceva nu se poate pentru simplul motiv ca ‘receptionerii’ nu ar fi putut sa identifice care dintre porci le era destinat :))

Pai, asta decideau ei. Cred ca rezolvarea dilemei era destul de simpla, porcul negociator are carnea cam puturoasa si mai e si militzian. Se contaminau de prostie daca il consumau pe respectivul.

ultrasro
    Member

A tras un fundas solid de 17 ani ani a obtinut vreo 30 de milione pe el….. are bani sa cumpere mijlocasi excelenti si chiar mai mult…… felicitari…

Cainele
    Member

😯 😯 😯 😯 😯 😯
    30 de milioane?????????

ultrasro
    Member

e un viitor international…

Giani
    Member

Yep, si deja a lichidat banii. Si-a luat doi jucatori… wow! si a dublat si stadionu’. Si pe tinerelul ala a luat in cap 39.460.000, din care se scad comisioanele, asa ca i-au ramas vreo 36 M.

@ultrasro wrote:

A tras un fundas solid de 17 ani ani a obtinut vreo 30 de milione pe el….. are bani sa cumpere mijlocasi excelenti si chiar mai mult…… felicitari…

eu acum am vazut topicul, rusinica pentru mine 😳 , Daca trageam fundas solid cu calitatile respective secundare, nu il mai vindeam, il faceam jucator de nationala, era atacant.

@ultrasro wrote:

e un viitor international…

Din pacate s-a ratat… a fost vandut la inceputul sezonului la o echipa care antreneaza mijlocasi… asa ca va ramane doar cu cele cateva meciuri jucate la U20

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.