Sportul Studentesc II (Echipa Satelit)

Home Forums 2017-2018 Season Sezon 2017-2018 Season Sportul Studentesc II (Echipa Satelit)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 189 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Am promovat in divizia C acesta fiind un prilej bun pentru o serie de juniori ai clubului sa nu mai plece la alte formatii de divizia C la terminarea junioratului. Astfel ei pastreaza o legatura stransa cu prima echipa.

Au fost decernate tricourile, medaliile si cupa ce se cuvenea campionilor capitalei :)

07Ex
    Keymaster

Felicitari si tinerilor “studenti”. Acum daca la anul vor fi in C poate le facem si lor un site separat de pe site-ul principal. :)

ultrasro
    Member

Sa vedem si ce lot vor avea pentru ca e posibil ca vreo 3-4 din echipa secunda sa intre in curand in lotul de 22 al primeia!

dragos
    Member

FELICITARI BAIETI !!!

off, bine ca am scapat de “negura” “D”-ului……….avem in galerie un portar (Costica) care apara in div.D (il puteti vedea in poza facuta de Ovidiu – cea cu bannerele – el este imbracat intr-un tricou albastru si se tine de gat cu un alt suporter imbracat in alb), care ne spunea ca este jale in aceasta divizie…….

Blue Eyes
    Member

@Blue Eyes wrote:

Fratilor, vreau si eu poze de la meciurile sportului !!!!! :)

Chiar nu are nimeni poze ????

dragos
    Member

@Blue Eyes wrote:

@Blue Eyes wrote:

Fratilor, vreau si eu poze de la meciurile sportului !!!!! :)

Chiar nu are nimeni poze ????

scrie-i lui Ovidiu……

ultrasro
    Member

Poti sa comunici cu mine pe yahoo messenger unde am id-ul ultras_sportul. Daca ai ultima versiune de yahoo (cea beta) o sa-ti trimit diverse poze cu Sportul (echipa, cu jucatori, faze din meciuri, etc)

Blue Eyes
    Member

okay…cat de curand o sa fac rost de versiunea Beta 😮

Ultras
    Member

Vineri, de la ora 17.00 (probabil) debuteaza in Divizia C, Sportul Studentesc II. Meciul se va disputa in Regie. Asa ca cine doreste sa pofteasca. Mai discutam si alte lucruri, printre care si despre deplasarea la Mioveni care se va disputa vinerea urmatoare de la ora 17.00…

Ultras
    Member

La ora 17.00.

@Ultras wrote:

La ora 17.00.

Ok Mersic sa vad daca reusesc sa ajung… nu promit

dragos
    Member

eu sigur, nu pot veni.

Ultras
    Member

Sportul Studentesc II – Unirea Urziceni II 3-1 (1-1)

SSII: S. Popescu – Oae, Patriche, Toma, Tarnacop – Robert Bara (Alberto Mincu), Nicola, Lazar, ? (Conachi) – Farcasanu (?), Varga

Semnele ? sunt pentru jucatori care nu stiu (sau nu-mi amintesc pe moment) cum ii cheama

Golurile au fost marcate de Tarnacop, Farcasanu, Lazar.

dragos
    Member

dom’ne, am inceput cu dreptul !!!
    felicitari !!!

Zibling
    Member

SSII: S. Popescu – Oae, Patriche, Toma, Tarnacop – Robert Bara (Alberto Mincu), Nicola, Lazar, ? (Conachi) – Farcasanu (?), Varga

Deabia astept ca Lazar sa revina ca titular la echipa mare, sa joace si el la adevarata valoare…

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 189 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.