Sportul Studentesc II (Echipa Satelit)

Home Forums 2017-2018 Season Sezon 2017-2018 Season Sportul Studentesc II (Echipa Satelit)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 189 total)
  • Author
    dragos
    Member

@Zibling wrote:

SSII: S. Popescu – Oae, Patriche, Toma, Tarnacop – Robert Bara (Alberto Mincu), Nicola, Lazar, ? (Conachi) – Farcasanu (?), Varga

Deabia astept ca Lazar sa revina ca titular la echipa mare, sa joace si el la adevarata valoare…

in scurt timp, Costin va putea 90 min. titular.
    il asteptam.

Ultras
    Member

Maine de la ora 17.00 Sportul Studentesc II va juca cu FC Snagov la Popesti-Leordeni, pe stadionul Viromet (parca asa ii spune). Va juca si Dedu, pentru a avea meciuri in picioare…

ultrasro
    Member

Stadionul Viscofil e in Leordeni, Viromet e in Victoria la poalele muntiilor Fagarasi :)

Ultras
    Member

Asa cum zici tu, Viscofil… 😳

alex g
    Member

nu am putut ajunge si nici prin ziare nu am gasit rezultatul sau cu atat mai mult echipa, pe pc. pe care intru eu pe net nu pot sa vizualizez g sp, poate cineva sa scrie niste date despre meciul cu Snagov-ul?, sper sa nu raman fara raspuns ca data trecuta

razvanR
    Member

a batut snagovul cu 1-0

alex g
    Member

cum se poate afla lotul actual si cele de anii trecuti cu date de nastere si inaltimile fiecaruia poate chiar pe unde au ajuns ca dupa vorbe nu i-am gasit in presa la echipele respective.
    ar fi interesanta evolutia lor, eu am incercat de mai mult timp asa ceva si am urmarit evolutiile unora ca paduret, g bucur, iovita, savu si altii , unii au avut ambitie si au evoluat altii s-au pierdut………..
    de exemplu ce s-a intamplat cu generatia care a jucat finala cu uta la juniori in care erau-negru, ratiu, colec, coman si ceilalti…..

Giani
    Member

Nu stiu, dar mi-ar placea o deplasare pe Viromet… garatat, palinca e faina, fetele stiu sa zambeasca (si pe bune, nu artificial, ca in Regat), iar gazdele stiu sa primeasca niste oaspeti, indiferent de calibrul acestora din urma. Ar fi o experienta greu de uitat.

Ultras
    Member

Azi am terminat la egalitate, 0-0, cu Buftea. Pe Viscofil… 😈

alex g
    Member

cati din lotul din div d sunt acum la div c si care; vad ca a aparut voicila care a si inscris, dar altii?
    intreb si eu ca nu am putut ajunge cand am vrut ca sa-i vad decaqt o singura data in cupa cu snagovul ca era sambata, era unul cu 5 la mijloc parca era nicolita la ten si tot asa bezmetic si fara rost, cine l-o fi bagat nu stiu.
    rezultatele le vad pe forum , pe net (gazeta , prosport..)

alex g
    Member

ar fi interesant de stiut si jucatorii daca se poate, eu de obicei ii urmaresc cu evolueaza, care se pierd ,care e incanta

ultrasro
    Member

L-am vazut in 3 meciuri pe jucatorul respectiv. Este un jucator bunicel, eu ii dau 50% sanse sa ajunga la prima echipa. L-am vazut in cateva jocuri si zic ca merita sa primeasca o sansa de afirmare.

alex g
    Member

nu am crezut ca se va face si echipa de div d, dar astazi am aflat doar atat fara alte amanunte, stie cineva mai multe?

ultrasro
    Member

Inca nu am aflat nimic/

07Ex
    Keymaster

Ce se mai aude de Sportul Studentesc II? Cand vor promova in divizia B?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 189 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.