Sportul Studentesc II (Echipa Satelit)

Home Forums 2017-2018 Season Sezon 2017-2018 Season Sportul Studentesc II (Echipa Satelit)

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 189 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Ei stau sa cada in D, e greu sa reziste in C :(

Dar echipa a treia care este in D se pregateste sa promoveze din D in C :))

Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

Ei stau sa cada in B, e greu sa reziste in C :(

Vroiai sa zici D

07Ex
    Keymaster

Din cate am vazut Sportul Studentesc II a retrogradat in D anul asta, acolo unde joaca si echipa a III-a. Pacat!

kundiso
    Member

Poate cineva sa-mi spuna unde as putea sa vad rezultatele din divizia D (liga 4)? Am cautat pana si pe site-ul frf dar se opresc la liga 3.

dragos
    Member

@kundiso wrote:

Poate cineva sa-mi spuna unde as putea sa vad rezultatele din divizia D (liga 4)? Am cautat pana si pe site-ul frf dar se opresc la liga 3.

poti adresa o intrebare pe http://www.gsp.ro sau http://www.prosport.ro

07Ex
    Keymaster

@kundiso wrote:

Unele rezultate din liga a IV-a pot fi gasite pe site-ul FotbalVest

necunoscut
    Member

sau schimbat multe la echipa a 2 a sportului se joaca numai cu juniori si se vrea promovarea e cam greu rau parerea mea

07Ex
    Keymaster

@necunoscut wrote:

sau schimbat multe la echipa a 2 a sportului se joaca numai cu juniori si se vrea promovarea e cam greu rau parerea mea

Bine ai venit printre noi necunoscutule. Spune-ne si noua mai multe amanunte referitoare la echipa a II-a. Tu joci la echipa a II-a sau esti doar suporter?

ramos
    Member

siman

Zibling
    Member

@ramos wrote:

siman

Adica?

:))..ce discutie :))..nu inteleg nimic..un necunoscut..siman..:-?? :))

Zibling
    Member

Da chiar asa. Bine ca a revenit acest subiect mai sus ca prioritate… Cine mai are informatii legate de a doua echipa a Sportului Studentesc?

Prin ce divizie (liga) joaca? Ce viitoare staruri sunt pe acolo? Cine-i antreneaza?

07Ex
    Keymaster

Ce se mai aude de echipa a II-a a noastra. Din cate imi aduc aminte parca juca la Chitila, nu? Am vazut ca in liga a III-a a recentului incheiat campionat a retrogradat o echipa care se numeste FC Chitila. Este vorba de satelitul nostru sau de cu totul alta echipa?

ultrasro
    Member

Echipa a doua e in liga a 4-a si se cheama chiar Sportul Studentesc II.

cameliu
    Member

Start şi în returul Ligii a 4-a

Joi şi vineri au fost programate meciurile etapei a 14-a, prima a returului Ligii a 4-a bucureştene.

Sportul Studenţesc II, una dintre pretendentele la promovare, a jucat astăzi de la ora 15.00 pe terenul din cadrul bazei sportive Romprim împotriva formaţiei AS Termo. Alb-negrii au dominat clar întâlnirea, însă nu au reuşit să facă diferenţa decât în cea de-a doua repriză. Cei doi atacanţi ai studenţilor şi-a făcut datoria, marcând fiecare câte un gol. Scorul a fost deschis de Păuna, iar Fărcăşanu a stabilit scorul final.

Antrenorii Gabriel Manu şi Florin Motroc au trimis în teren următoarea formaţie de start: Niculescu – Gâscă, Stere, Petroianu, Cheţan – Bănuţă, Marinuş, P. Dedu, Popa – Fărcăşanu, Păuna.

După pauză au mai intrat: Sibianu, Borţun, Voroneanu şi Nica.

Partida a fost condusă la centru de Ştefan Postolache, ajutat la cele două tuşe de Răzvan Chivu şi Andrei Eduard Vasile.

Cealaltă fruntaşă a seriei, Spic de Grâu, a stat în această etapă în care trebuia să întâlnească pe Intergaz II, formaţie retrasă din campionat, astfel că în clasament acumulează 34 de puncte, ca şi studenţii. Spic de Grâu şi Sportul II se menţin pe primele două poziţii, fiind urmate de Concordia II Chiajna.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 189 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.