Stelian Stancu 22.09.1981

Home Forums Archive Foste glorii / Past Players Stelian Stancu 22.09.1981

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    dragos
    Member

s-a transferat sau…… e rezerva???
    stie cineva???

@dragos wrote:

s-a transferat sau…… e rezerva???
    stie cineva???

Din cate am inteles eu din tribuna, Stancu este accidentat!

ultrasro
    Member

Are ruptura musculara, deci e indisponibil vreo 4 saptamani!

07Ex
    Keymaster

Nasol, dar sper ca si fara el sa batem la Urziceni sambata. :)

dragos
    Member

in pauza, vorbeam cu stancu care mi-a spus ca in 2 sapt. revine in iarba!!
    IL ASTEPTAM !!!
    STANCU SE INTOARCE!!!

Cainele
    Member

In sfarsit si o veste buna :)

Ultras
    Member

oricum in primele meciuri nu va da un randament prea ridica. Vine, totusi, dupa o accidentare grava!

Cainele
    Member

Oricum va avea San de unde sa aleaga 😉

cameliu
    Member

Iata ca dupa ce acum 2 luni, Stancu juca in cupa undeva linga un lan de porumb, acum e titular pe Bernabeu! Bravo lui!

Din campion in cucuruz in Champions Ligue e o diferenta…

Giani
    Member

Sper sa joace astazi la Madrid si sa faca un meci mare, poate il vinde fecali prin Spania, ca shtoaia este oricum un club prea mic pentru el.

adi
    Member

http://www.antena3.ro/sport/Gigi-renunta-la-Paraschiv-Bostina-si-Stancu_20081_ext.html

… Astfel, Gigi Becali a precizat că este dispus să-i lase să plece pe Sorin Paraschiv, Gabi Boştină şi Stelian Stancu, jucători pe care i-a pus deja pe liber. „Paraschiv a venit la mine să-i dau o hârtie de liber, i-am spus că şi-a făcut datoria şi i-am dat o hârtie de 500.000 de euro. Acelaşi lucru l-a făcut şi Stancu, şi i-am dat una de 300.000 de euro …. a menţionat Becali.

Tavi
    Member

@adi wrote:

… i-am dat o hârtie de 500.000 de euro. Acelaşi lucru l-a făcut şi Stancu, şi i-am dat una de 300.000 de euro …. a menţionat Becali.

adica 300.000 dezlegarea pentru Stancu??? pai cine dracu plateste atat pentru Stelica??? o sa frece banca la steaua mult si bine pana-l ia cineva…
    nasol de el … uite asa te rateazi daca nu ai un pic de bafta :(

pe de alta parte daca s-a dus el la oier sa ceara dezlegare inseamna ca are o intelegere cu cineva … poate ajunge pe la Urziceni …

dragos
    Member

@Tavi wrote:

@adi wrote:

… i-am dat o hârtie de 500.000 de euro. Acelaşi lucru l-a făcut şi Stancu, şi i-am dat una de 300.000 de euro …. a menţionat Becali.

adica 300.000 dezlegarea pentru Stancu??? pai cine dracu plateste atat pentru Stelica??? o sa frece banca la steaua mult si bine pana-l ia cineva…
    nasol de el … uite asa te rateazi daca nu ai un pic de bafta :(

pe de alta parte daca s-a dus el la oier sa ceara dezlegare inseamna ca are o intelegere cu cineva … poate ajunge pe la Urziceni …

s-a dus la timisoara…….deh, langa gigel.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.