Stiri din presa – intersezon 2003-2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Stiri din presa – intersezon 2003-2004

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 190 total)
  • Author
    ion
    Member

Era vorba de mine 😥 …dar pe mine ma tine acasa viitorul fotbalist de exceptie al Sportului care acum are 1 si 5 luni.Ma veti ruga sa va duc la o intilnire cu el peste timp!Voi incerca sa vin asa incit il voi suna pe Tavi azi.TAVI esti pe receptie?
    Am sunat de 2 ori pe Mac Popescu si unca nu am reusit sa dau de el!sper totusi sa am un raspuns azi…

Ultras
    Member

Nu era vorba de tine. Cum ai spus pe tine te tine copilul, nu nevasta. :D

Tavi
    Member

@ion wrote:

TAVI esti pe receptie?

sigur ca sunt pe receptie … e suficient sa dai maine dimineata un bip si vin sa te iau de pasaj (de unde am mai plecat o data) la 10.40. E OK pt tine?

Ultras
    Member

14 sustinatori fanatici si-au anuntat prezenta pentru maine la meci, plus un Caine si un Dulau. Marius aduce steagurile, asa ca veniti cu recuzita si dregeti-va gaturile ca avem treaba.

Gabi
    Member

@Ultras wrote:

14 sustinatori fanatici si-au anuntat prezenta pentru maine la meci, plus un Caine si un Dulau. Marius aduce steagurile, asa ca veniti cu recuzita si dregeti-va gaturile ca avem treaba.

mi-am dres gatul “putzan cate putzan, pan’ capul mieu pe umeri…”.
    se pare ca am primit biletul de voie: “nu te duci nicaieri”, “ba ma duc”, “faci cum vrei”…
    asa ca… ne vedem acolo.

Cainele
    Member

Vin si cainii. wow wow !!!!!!!!! 😈 😈 😈
    Pronostic 4-2 pt noi…daca se joaca… 😆 😆 😆

ultrasro
    Member

desi ziua a fost superba in Bucuresti :)

Tavi
    Member

Ca ne-au ajuns blestemele (a se citi boscorodelile) nevestelor!

Parerea mea! 😆

Pe undeva e bine ca nu aveam pregatita periuta pentru Siman!

Radu Dobrin
    Member

..parca am mai vazut filmul asta… :?

“Măcar în al 13-lea ceas! (08.03)

Echipa nu va fi programată în campionat dacă Şiman nu-i achită directorului tehnic 13 salarii”

http://www.prosport.ro/eKontentFiles/home/divizia_a/divizia_a/Macar-in-al-13-lea-ceas-0803.html

se pregateste cumva debarcarea lui siman? (de ce altfel pune romica bete
    in roate echipei?)

nicu
    Member

Ce nu inteleg e ca s-au luat niste bani pe jucatori,… si, din cate scrie in ziar nu s-a platit nimic. Unde se duc banii respectivi?
    La club sau la Siman?
    N

Ultras
    Member

1. Romica nu baga bete-n roate echipei. Siman o face pentru ca nu plateste la timp, iar datoriile continua sa se acumuleze.
    2. Este posibil sa fie o actiune concertata pentru debarcarea lui Siman. Indiferent care este substratul principalul e ca echipa sufera din cauza unor probleme care nu ar trebui sa existe.
    3. Si Chihaia trebuie sa traiasca, nu? Omul nu si-a mai luat salariul de 1 an de zile.

ion
    Member

V-am mai spus :omu’ e de balaceanca!Cu el nu se poate discuta civilizat ci numai cu huo si misto la maxim ! Altfel nici cu Romica nu mi-e rusine!Era sau este director dar pina acum nu a vazut ca ca exista aceasta problema!In plus l-a transferat si pe fisu (o mare valoare :? ) care mai nou in loc sa dea goluri da interviuri prin ziare si zice ca la Sportu’ era tratat rau.Pai daca nu ai valoare si mai nou nici caracter cam asa iti trebuie…

Ultras
    Member

Pe naiba ne-au ajuns! 😈 Am stat pana la 15.00 la bericioaice la nea Nicu. Super! La soare cu o bere (sau au fost mai multe? 😉 ) in mana la discutii, bancuri si carcoteli. Imi pare rau ca v-am sunat sa va spun ca nu se mai joaca :(

Radu Dobrin
    Member

@Ultras wrote:

1. Romica nu baga bete-n roate echipei. Siman o face pentru ca nu plateste la timp, iar datoriile continua sa se acumuleze.

de unde se stie altfel ca siman are datorii la romica? o fi trimis siman vre-o autodenuntare la lpf/frf? (sau poate frf-ul are vre-un ‘gigi’ angajat full time sa stea cu ochii pe noi….)

si, vorba lui ion, l’au gasit frustrarile taman o saptamina inainte de inceputul returului?….

Ultras
    Member

Nu scoate din context! Toate cele trei puncte sunt legate intre ele! Normal ca Romica a trimis ceva la FRF. Nu se puteau autosesiza!

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 190 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – intersezon 2003-2004’ is closed to new replies.