Stiri din presa – intersezon 2003-2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Stiri din presa – intersezon 2003-2004

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 190 total)
  • Author
    Tavi
    Member

sa nu-ti para ca unii din noi am avut ce face 😆

Ultras
    Member

Ati stat cu nevestele? 😈

Tavi
    Member

Bineinteles ca am stat cu ea … cand m-a sunat Nelu sa-mi zica ca s-a anulat eu i-am spus ca m-am decis sa nu mai merg cu baietii si sa stau cu ea cu conditia sa-mi toarne in pahar … a incheiat pactul imediat 😆

Ultras
    Member

De-a dreptul machiavelic! Eu prefer sa imi torn singur si departe de ochii nevestei care m-ar dezaproba si mi-ar trece tot cheful!

Tavi
    Member

@Ultras wrote:

De-a dreptul machiavelic! Eu prefer sa imi torn singur si departe de ochii nevestei care m-ar dezaproba si mi-ar trece tot cheful!

Sa vii la “Baciu” sa te invete cum se face.
    Lectia de dresaj: sa iti toarne, sa nu numere paharele, sa zambeasca tot timpul si sa te incurajeze ca ceea ce faci e foarte bine, relaxant si mai ales spre folosul familiei!! :D .

evident ca va exista si o taxa modica! 😆

Ultras
    Member

Ma cam indoiesc, nu ca nu as vrea sa te cred… 😈

Tavi
    Member

@Ultras wrote:

PArca ai fi Siman … cum trebuie sa dai bani o dai la intors 😈

ion
    Member

HA HA HA HA HA …….HA HA HA sinteti de groaza !Tavi iti trimit sotia la RECICLARE!

dragos
    Member

imi pare rau ca s-a amanat meciul…..chiar eram hotarat sa vin…..l-am sunat pe florin…….

dragos
    Member

hagi tudose (siman) a incasat banii pe jucatori si UITA sa mai achite salariile angajatilor……nimic nou sub soare!!!! este o MOJICIE!!!!

Radu Dobrin
    Member

@Ultras wrote:

crede-l ca asa e :)

cazimir…ce zici…mai faci o sectiune de “familiale”?
    sau …”neveste – how-to”? 😆 😆

Ultras
    Member

Pardon! Neveste Know How …. How How

Tavi
    Member

@Radu Dobrin wrote:

@Ultras wrote:

crede-l ca asa e :)

cazimir…ce zici…mai faci o sectiune de “familiale”?
    sau …”neveste – how-to”? 😆 😆

Merci pentru sustinere Radu! :)

Si ca sa vezi Florine ca ma preocupa domeniul iata un exemplu concludent:

Saptamana trecuta eram impreuna cu niste amici. Discutam despre una despre alta, cand unul dintre noi spune: “Hei! Am citit undeva ca ar fi hormoni feminini in bere!” Avand in vedere ca suntem dotati cu un oarecare spirit stiintific am decis sa verificam. Foarte rapid am golit 20 de beri, in interesul stiintei, bineinteles! Rezultatul acestei experiente ‘in vivo’ a fost stupefiant.
    Dupa cele 20 doze:
    1- Toti am prins ceva greutate in plus;
    2- Vorbeam prea mult fara sa spunem nimic;
    3- Am intampinat dificultati in a conduce corect;
    4- Ne era imposibil sa efectuam chiar cel mai simplu rationament;
    5- Refuzam cu incapatanare sa recunoastem ca nu avem dreptate, chiar daca era evident;
    6- Ca sa fie complet, mergeam la toaleta la fiecare 5 minute, si in plus: impreuna!

Cred ca e inutil sa continuam sa experimentam acest subiect. E clar ca berea contine hormoni feminini.

Ei? Merita onorariul? 😆

Ultras
    Member

Pai nu imi spui nimic nou! Eu vorbeam de treaba cu turnatu’ cu zambetul pe buze. Ba, chiar cu indemnul “Hai, mai bea un pic!” 😈

Tavi
    Member

pai ce vroiai cheia succesului pe gratis ca Sile 😈 … aia a fost ca sa vezi ca sunt “in tema” 😆

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 190 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – intersezon 2003-2004’ is closed to new replies.