Stiri din presa – intersezon 2003-2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Stiri din presa – intersezon 2003-2004

Viewing 10 posts - 181 through 190 (of 190 total)
  • Author
    Giani
    Member

Pai eu zic sa ii oferim lui sili-k, din partea fiecarui suporter, drept cadou, un set complet de igiena orala: periuta (d-aia scumpa, nu din cele de pe taraba, de 10.000), pasta de dinti, apa de gura (ca sa nu mai scoata maro din el cand isi aminteste sa vorbeasca) si un pachet de Orbit Winterfresh. La cat este bajatu’ de pragmatic, poate va reusi sa le vanda si din banii incasati sa-i dea leafa lu’ bietu’ nea Rromica :).

Ultras
    Member

Bineinteles ca inainte de a incepe experimentu’ ati proptit un scaun in clanta usii de la intrare. 😈

Giani
    Member

@Ultras wrote:

Pe naiba ne-au ajuns! 😈 Am stat pana la 15.00 la bericioaice la nea Nicu. Super! La soare cu o bere (sau au fost mai multe? 😉 ) in mana la discutii, bancuri si carcoteli. Imi pare rau ca v-am sunat sa va spun ca nu se mai joaca :(

Mare pacat ti-ai facut cu noi. Ca sa iti fie iertate toate pacatele cele cu voie si cele fara de voie, trebuie sa miluiesti lumea buna din jurul tau cu o bericioaica mica la nea Nicu 😆 .

Tavi
    Member

@Ultras wrote:

Bineinteles ca inainte de a incepe experimentu’ ati proptit un scaun in clanta usii de la intrare. 😈

Domn’e! Ce se intampla … hic! Fiecare cu metodele lui de antrenamexperiment … hic! … ca sa zic asha!

Parerea mea! 😆

Ultras
    Member

Pai, tu si George nu intrati in calcul. Tu aveai treaba, iar George dormea dus cand l-am sunat sa-l anunt ca nu se mai joaca. Asa ca ati ratat o oferta unica!

Cainele
    Member

@Giani wrote:

Pai eu zic sa ii oferim lui sili-k, din partea fiecarui suporter, drept cadou, un set complet de igiena orala: periuta (d-aia scumpa, nu din cele de pe taraba, de 10.000), pasta de dinti, apa de gura (ca sa nu mai scoata maro din el cand isi aminteste sa vorbeasca) si un pachet de Orbit Winterfresh. La cat este bajatu’ de pragmatic, poate va reusi sa le vanda si din banii incasati sa-i dea leafa lu’ bietu’ nea Rromica :).

Nu merita sa spargi bani pe tzaran…

dragos
    Member

siman are MULTE DATORII…..credeti ca exista vreo persoana, care sa nu aiba de primit bani de la el???? nu cred.

Cainele
    Member

eu nu am…. 😆 😆 😆

Tavi
    Member

dac’ash putea cuantifica ficatzii pe care mi ia mancat cu politica lui de doi lei shi 10 bani …. ar trebui sa ii confisc inclusiv periuta de dinti (daca are asa ceva)

adi
    Member

Pentru bannere de genul: “siman = caine rrapidist = corcitura”, “Rrusine !”, “sile, sile, lasa-ne, lasa-ne”, “Vasile Iuda, Sportul nu a fost, nu este si nu va fi al tau sau al urmasilor tai”.
    Chiar cu riscul de a nu mai fi lasat sa intru pe stadion.
    Pentru ca mi s-a acrit de stimabilul Siman si de afacerile lui dubioase. Si pentru ca nu vreau sa devin martorul transformarii SSB in anexa nr. x la Rrapid, Dinamo sau alt “grand”. Si pentru ca vreau sa-mi aduc si eu copiii peste cativa ani la meciurile alb-negrilor.

Viewing 10 posts - 181 through 190 (of 190 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – intersezon 2003-2004’ is closed to new replies.