Stiri din presa – intersezon 2003-2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Stiri din presa – intersezon 2003-2004

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 190 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Daca ar fi fost decat un fost mare jucator al echipei avea tot dreptul sa vorbeasca. Dar el a uitat acest lucru de cand este presedinte al FRF si de 10 ani nu a suflat o vorba despre Sportul. Mai mult sub obladuirea lui am avut parte de cele mai infecte atacuri. Nici cu Siman nu mi-e rusine, dar nici Sandu nu mai are dreptul moral de a a-si spune parere. Siman a avut dreptate intr-o privinta: daca vrea sa vorbeasca despre situatia de la Sportul sa o faca pe banii lui. Adica sa vina sa investeasca.

dragos
    Member

daca nashu’ vrea sa investeasca in club, este ok…..daca vrea sa-i sugereze lu’ siman un potential “asociat” este, din nou, ok….caci, vorba aia: mai rau de-atat nu poate fi……macar nasu’ , (daca ar fi sa fie el, insa personal, nu cred), ar fi mai “familiar” cu performanta……vom vedea

ion
    Member

In clipa de fata nici unul dintre cei 2 nu au menirea sa se bata cu pumnul in piept ca se perpelesc de grija echipei.Amindoi au acelas scop -profit la maxim din aceasta echipa de fotbal.Sentimente si onoare=0000…

Am vorbit cu Tomescu :Joi 12.02.04 orele 11-11.30 (cu un telefon dat miercuri pentru reconfirmare) la fundatia Horia Rusu str Polona
    Astept oarece confirmari de la voi.

Gabi
    Member

@Ultras wrote:

Daca ar fi fost decat un fost mare jucator al echipei avea tot dreptul sa vorbeasca. Dar el a uitat acest lucru de cand este presedinte al FRF si de 10 ani nu a suflat o vorba despre Sportul…

Florine, e o tara libera si fiecare are dreptul la o parere. Cand spune ca Sportul e o palarie prea mare pt. VaSilă, are dreptate. Ce se intampla la Sportul nu-i poate fi indiferent, gandeste-te, a jucat acolo o gramada de ani!
    Functia pe care, din pacate, o detine nu-i permite sa investeasca sau sa se implice in vreun fel. Parerea mea e ca omu’ o sa plece de la FRF cand o sa “vrea” mushchii lui, nu-l poate da nimeni jos:( nici macar nu are contracandidat.
    Siman e hahalera dar in nici-un caz nu-i prost. Faza de rahat e ca nimeni nu vrea sa bage bani atata vreme cat e el acolo si omu’ stie asta. Crezi ca el nu-si da seama ca nu poate face fatza singur?
    Aici am mari dubii in privinta personjului. Nu ma pot descurca singur dar nici nu caut un asociat. Tare mi-e frica ca asta o sa vanda tot, inclusiv locul in A, si o sa se care. Pana la urma poate nu ar fi o tragedie prea mare, macar scapam de el si vine un om serios gen Netzoiu (glumesc).
    Nu cred ca Sandu a zgandarit rahatul degeaba, probabil ca stie el ceva.
    Om trai si-om vedea!

dragos
    Member

@Gabi wrote:

Siman e hahalera dar in nici-un caz nu-i prost. Faza de rahat e ca nimeni nu vrea sa bage bani atata vreme cat e el acolo si omu’ stie asta. Crezi ca el nu-si da seama ca nu poate face fatza singur?
    Aici am mari dubii in privinta personjului. Nu ma pot descurca singur dar nici nu caut un asociat. Tare mi-e frica ca asta o sa vanda tot, inclusiv locul in A, si o sa se care. Pana la urma poate nu ar fi o tragedie prea mare, macar scapam de el si vine un om serios gen Netzoiu (glumesc).
    Nu cred ca Sandu a zgandarit rahatul degeaba, probabil ca stie el ceva.
    Om trai si-om vedea!

de plecat, va pleca sigur, insa nu se stie dupa CAT TIMP, PROFIT etc. etc.
    sau mai stii, va ramane sa imbatraneasca la club, precum MAC P.

Gabi
    Member

sper sa nu fie prea tarziu :(
    daca vinde tot si pleaca am pus-o de mamaliga.

Ultras
    Member

Voi aveti un nume: rasdaci! Aberati, fratilor! Ca sa obtina ceva, trebuie sa vanda. Daca intelegeti! Daca nu, nu ma chinui! Nu sunt masochist. Ca e o hahalera? Perfect de acord! Da’ Sandu ce e? Asta intreb eu! O hahalera si mai mare! A fost un mare jucator. Da’ asta nu inseamna ca are si caracter si ca il intereseaza ce se intampla cu Sportul Studentesc. Nu ma poate convinge nimeni de contrariu. Sa zicem ca nu e asa. Atunci de ce scandam pe stadion “Pe sandu si Dragomir sa-i vedem la cimitir”? Numai pentru ca rimeaza? Pardon!

@ion wrote:

In clipa de fata nici unul dintre cei 2 nu au menirea sa se bata cu pumnul in piept ca se perpelesc de grija echipei.Amindoi au acelas scop -profit la maxim din aceasta echipa de fotbal.Sentimente si onoare=0000…

Am vorbit cu Tomescu :Joi 12.02.04 orele 11-11.30 (cu un telefon dat miercuri pentru reconfirmare) la fundatia Horia Rusu str Polona

Da se poate mai vb zilele astea la un tel

Cainele
    Member

In continuare pentru cine intelege: “pe sandu si dragomir../sa-i vedem la cimitir…”… eu raman la fel…nu ma schimb cum bate vantu’!

ion
    Member

1. Ce-i aia rasdac?Eu nu inteleg… Florine daca din cauza lui am retrogardat de ce-l aperi pe siman?Ce prostie trebuie sa mai faca ca sa admiti ca e antiSportu’ ?Ca a adus odata bani …OK e-n regula !Da’ cit timp mai e valabila chestia asta ?Daca miine te ajut cu ceva si apoi imi bat joc de tine in zilele urmatoare ce faci ?Nu ma-njuri!

2. Vreau sa stiu care merge joi la Tomescu?
    Dragos?
    Ovidiu?
    Florin?
    George?
    Ham ham?
    altceineva?

Deci joi ora 11-11.30 la fundatia Horia Rusu str Polona cu un telefon in prealabil de confirmare reciproca pe care o sa-l dau miercuri.

Ultras
    Member

Da, merg

rasdaq= agent strain sub acoperire care trebuie arestat (conf. Irina Loghin)

dragos
    Member

@ion wrote:

1. Ce-i aia rasdac?Eu nu inteleg… Florine daca din cauza lui am retrogardat de ce-l aperi pe siman?Ce prostie trebuie sa mai faca ca sa admiti ca e antiSportu’ ?Ca a adus odata bani …OK e-n regula !Da’ cit timp mai e valabila chestia asta ?Daca miine te ajut cu ceva si apoi imi bat joc de tine in zilele urmatoare ce faci ?Nu ma-njuri!

2. Vreau sa stiu care merge joi la Tomescu?
    Dragos?
    Ovidiu?
    Florin?
    George?
    Ham ham?
    altceineva?

Deci joi ora 11-11.30 la fundatia Horia Rusu str Polona cu un telefon in prealabil de confirmare reciproca pe care o sa-l dau miercuri.

eu merg, sigur……poate vine si Razvan….tre’ sa-l sun.

ultrasro
    Member

La Ministerul Finantelor. Daca merg Florin, dragos si Razvan e perfect… :D

Bafta multa cu Tomescu!

Cainele
    Member

merg la sigur….
    dar cand si unde ne vedem??????
    Daca poate cineva sa a anunte ar fi perfect…
    0721539600
    0745015529

dragos
    Member

@ion wrote:

unde ne intalnim???
    si la ce ora???

eu propun sa ne vedem cu totii, in fata la PIZZA HUT – vis-a-vis de ASE, pe la un 10.45….cum suna????

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 190 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – intersezon 2003-2004’ is closed to new replies.