Stiri din presa – intersezon 2003-2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Stiri din presa – intersezon 2003-2004

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 190 total)
  • Author

@dragos wrote:

@ion wrote:

Am vorbit cu Tomescu :Joi 12.02.04 orele 11-11.30 (cu un telefon dat miercuri pentru reconfirmare) la fundatia Horia Rusu str Polona
    Astept oarece confirmari de la voi.

unde ne intalnim???
    si la ce ora???

eu propun sa ne vedem cu totii, in fata la PIZZA HUT – vis-a-vis de ASE, pe la un 10.45….cum suna????

Suna bine

Ultras
    Member

La mine a inceput sa sune nasol! Am de dat o carte pana vineri si nu stiu daca pot sa mai vin. :(

ion
    Member

Ramine la pizza hut la 10.45 vivavis de ASE …Asta daca nu intervin modificari miercuri cind il voi suna din nou pe Tomescu…
    Echipa este Dragos,Ciine,Geroge ,eu si sper Florin.Daca voi fi intrebat de asociatie voi spune ca tocmai fiindca sintem spalati pe dinti Ovidiu liderul nostru este la curs ,Florin presedintele asociatiei nu a putut veni din motive obiective de servici iar noi sintem in comitetul de conducere al asociatiei cu rolul de membri.Daca am spus vreo prostie corectati-ma…

Ultras
    Member

Daca tot nu exista, nu fi modest, esti vicepresedinte! 😈

Ultras
    Member

Din Gazeta Sporturilor

Victorie cu ucrainenii
    Aflaţi în cantonament în Antalya, “studenţii” au cîştigat ieri cu 1-0 meciul cu formaţia din prima ligă ucraineană Volin Luţk, golul fiind marcat de Florin Maxim în minutul 10. “Din păcate, a bătut vîntul şi ne-a îngreunat situaţia. Chiar şi aşa, eu sînt mulţumit de evoluţia băieţilor”, a declarat Balint. Stancu şi coechipierii săi vor mai juca mîine cu echipa a doua a lui MTK Budapesta, iar sîmbătă cu FC Vaslui.

Sportul : Stanca – Cr. Irimia, Secăreanu, Stere, Ciobotariu – T. Bălan, Cruceru, C. Lazăr, Maxim- G. Bucur, Curelea. Au mai intrat: Stăncioiu, Ioviţă, Oae, Rusu, Stancu, Mazilu, Varga.

12 februarie 2004

Ultras
    Member

Din ProSport aflam si despre un al doilea amical:

Sportul Studentesc – Yesil Bagatyr (Kazahstan) 6-1.
    Au marcat: Mazilu, Rusu, Bucur, Maxim, Ciobotariu, Tibi Balan.

Ultras
    Member

Ce nu pricep, de unde a scos-o reporterul pe asta cu “Stancu si coechipierii sai”!?

Ultras
    Member

M-am prins! E o poza in Gazeta in care sunt Stancu si Ratiu. Probabil reporterul nu stia cu il cheama pe cel din urma. Ca urmare pe Ratiu nici nu l-a trecut in echipa botezandu-l Stere. Aline, cere-i mielu’!
    PS. Cel putin asa zice Ovidiu. Eu zic ca in poza este Curelea. Da’ zice ca stie mai bine. Pe barba lui! 😈

cameliu
    Member

Mai faceti un concurs cu premii…

07Ex
    Keymaster

@cameliu wrote:

Mai faceti un concurs cu premii…

De ce concurs cu premii e vorba?

07Ex
    Keymaster

Cand s-a jucat meciul asta, stie cineva?

Cainele
    Member

Dati-le baieti mielu’ ca maine vine Pastele!!!!!!!!1 😆

Ultras
    Member

Nu stiu data exacta. Era trecut in ProSport la meciuri amicale fara alte informatii decat cele de mai sus.

cameliu
    Member

Ioi, a dat gol Ciubotariu…

ultrasro
    Member

Prin anii 1990-1992 Regia Fotbalistica avea un concurs la care trebuia sa recunoastem jucatorii ce apareau intr-o faza de pe coperta revistei. Erau faze din meciuri disputate in Italia, Germania si Franta. Eu si Cameliu am fost participanti mult timp la acele concursuri….. Atunci am auzit prima data de el… :D

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 190 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – intersezon 2003-2004’ is closed to new replies.