Stiri din presa – sezon 2002-2003

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A Stiri din presa – sezon 2002-2003

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 165 total)
  • Author
    Anonymous
    Member

@Radu Dobrin wrote:

Personal nu m-ar ajuta cu nimic o ‘pagina oficiala’ a’la lpf…frf….unde poti afla orice date despre ‘ani de glorie’ …’statistici covirsitoare’…etc…dar nu de ex. de unde se pot procura bilete pentru urmatorul meci al nationalei!

bunavionta …povara grea…:)

de ce sa vedem numai exemplele negative? dinamo, steaua au site-uri interesante chiar si cu o idee de magazin virtual.

Radu Dobrin
    Member

Notiunea de ‘interesant’ e discutabila. Daca vorbim de ‘util’, ce este intr-adevar deosebit pe pagina stelei este faptul ca aproape toate meciurile jucate de ei sint transmise ‘live’ de un ‘gigi’ care sta undeva in tribuna si comenteaza meciul. Cu atit mai mult cu cit calitatea comentariului (lasind la o parte partialitatea deplin justificata) este mai mult decit rezonabila! Despre pagina militienilor nu pot sa ma pronunt intrucit nu am avut curiozitatea sa o accesez :) .

Intrebare: de ce nu se poate transforma sportulstudentesc.com in pagina oficiala?

Radu Dobrin
    Member

In alta ordine de idei (apropos de site-ul frf): stie cineva daca exista posibilitatea de a cumpara bilete pentru meciurile romaniei din deplasare cu norvegia si danemarca? Adresa de e-mail a organizatiei pare a fi o mare gaura neagra.

Anonymous
    Member

@Radu Dobrin wrote:

Intrebare: de ce nu se poate transforma sportulstudentesc.com in pagina oficiala?

INTOTDEAUNA va ramane macar pagina “oficiala” a suporterilor.

adi
    Member

RADU, DE CE NU INCERCI SA CONTACTEZI VISIT ROMANIA, O AGENTIE DE TURISM IN CARE ESTE IMPLICAT SE PARE MIRCEA SANDU SI PRIN CARE SE ORGANIZEAZA EXCURSII LA MECIURILE DEAFARA ALE NATIONALEI ? MULTA BAFTA.

Radu Dobrin
    Member

Adi, problema mea este alta….eu as vrea sa cumpar doar bilete…fara avion..etc. Stau la doar 350 km de oslo si 600 de copenhaga. Sigur ca pot foarte usor sa cumpar bilete pentru toata romanimea de pe aici, direct de la federatiile norvegiene sau daneze, dar atunci o sa stam in alt sector decit delegatia romana.

Oricum, mersi de info, o sa incerc sa ii contactez sa vad daca vor sa vinda bilete fara ‘drum’.

Radu Dobrin
    Member

Adi,
    mersi pentru informatie. I-am contactat si problema se pare ca s-a rezolvat (surprinzator de prompt!).

Anonymous
    Member

Ciudat

07Ex
    Keymaster

Datorie? Pai dece? Ce naiba am luat de la ei ca sa avem datorie de 2000$. Poate nu am platit cazarea.
    😆

dragos
    Member

cine a zis????
    in conditiile financiare actuale, nu ar mira pe nimeni……
    bine ca la turci l-am avut girant pe Il Luce….

Radu Dobrin
    Member

..conform ziarelor de azi. Ce e ciudat e ca se pare ca o face inainte de terminarea returului. (Sper ca nu ne pricopsim cu Socrates de’Dambovitza care va fi pus pe liber la dinamo!!)

Anonymous
    Member

am citit si eu asta…se pare ca era mai de mult in negocieri cu dinamo…
    sa vedem cine vine…oricum e naspa….

Peace!

Anonymous
    Member

Nu are rost sa credem ce scrie Gazeta!

Dupa ei Ando e deja din prima etapa la Dinamo…

dragos
    Member

scenariul este simplu: dinamo este in criza; i s-a propus lui ando sa preia echipa chiar inaintea meciului nostru cu national, dar nu vrea sa plece cu coada intre picioare…….se astepta inca un pas gresit facut de dinamo (si a venit la piatra neamt)…..ando se pregateste sa plece in stefan cel mare…….dar, ando asteapta un rezultat bun in giulesti…si a confirmat
    daca invingem, (si trebuie) sa invingem pe UTA, ando va pleca cu fruntea sus din regie………….asta este viata antrenorului – azi la tine – maine la altul cu bani mai multi……oricum, si-a facut datoria de “parinte” al copiilor.
    FELICITARI!!!!! LA MAI MARE!!!!!!!!

adi
    Member

la radio romania la ora 16 s-a anuntat oficial ca ando trece de azi la dinamo.
    aveti idee cine ne va conduce? vreun pronostic?

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 165 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – sezon 2002-2003’ is closed to new replies.