Stiri din presa – sezon 2002-2003

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A Stiri din presa – sezon 2002-2003

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 165 total)
  • Author
    dragos
    Member

probabil, cezarica va fi interimar……..oricum, siman nu se astepta la asa ceva……..a fost surprinzator de repede.
    daca in vara de-abia s-a reintors andone, acum……vom astepta, din nou.
    in acest caz, s-ar putea pune in pericol chiar ramanerea in A.

Anonymous
    Member

Nu sunt de acord cu cei care il plang pe Andone. Oricum dupa parerea mea echipa avea nevoie de un soc, de un alt antrenor. In 2 ani Sportul a jucat “frumos”, deloc performant.
    Daca vrem ca clubul sa aiba bani trebuie performanta!!!!

La Sportul este nevoie de performanta, de mentalitate occidentala. Dupa mine Andone nu este un bun tehnician. Degeaba vrea sa-l ajunga pe Lucescu !!!! Nu are sanse. Nu gandeste jocul !!!

Noua ne trebuie un antrenor tanar, care a jucat fotbal de de performanta afara! Oricum echipa lui Andone a fost creata de M Marian si Balint.

Poate vine M Marian innapoi sau Balint. Chihaia NU are stofa de antrenor!!!!

Sunt curios ce idei are Siman, dar nu cred ca-l pune pe Chihaia !!!

Radu Dobrin
    Member

intre andone si lucescu e diferenta ca intre trabantul meu si apollo 11…
    Ce ati zice de Gica Hagi?..prieten cu Siman…fara echipa…s-ar intoarce intr-un fel ‘acasa’..?

Radu Dobrin
    Member

….si, in alta ordine de idei, abia astept sa ii batem pe dinamo in groapa..:)

Anonymous
    Member

Multescu e in Pole-position in preferintele lui Siman. N-ar fii rau insa sa vrea si Multescu!

Sa nu uitam ca am promovat cu el! Si nu am pierdut niciun meci din 17 in Divizia B! Cunoaste jucatorii, e marele avantaj!

07Ex
    Keymaster

Ma tem insa ca daca chestia cu plecarea la Dinamo se va adeveri, Ando sa nu antreneze intr-o doara sambata. Trebuie sa-i batem pe UTA ca altfel degeaba am castigat punctele in Giulesti.

ion
    Member

Daca cineva are informatii despre ce are de cind Siman sau ce se-ntimpla la echipa va rog transmiteti-le .Poate reusiti sa sunati direct la club!Multumesc

Radu Dobrin
    Member

Ma uit tot timpul poate doar-doar apare ceva pe undeva…dar deocamdata…liniste

dragos
    Member

andone nici nu a ajuns bine la dinamo, caci presa ii da ca si transferati pe: Dinita – doar este finul sau; Chihaia, Secareanu, Galamaz.
    dar la finele campionatului……..

cameliu
    Member

Stati linistiti, ca presa in iarna ne-a vindut TOATA echipa!
    Si de plecat n-a plecat nimeni…

Sa ne salvam prima data si-apoi sa discutam de cine pleaca!

webmaster
    Keymaster

Nici eu nu am aflat nimic nou. Am citit undeva ca cica Dan Petrescu ar fi preferat de catre Siman ca sa-l inlocuiasca pe Ando. Sincer sa fiu nu prea l-as vrea pe Dan Petrescu deoarece nu are experienta.

Radu Dobrin
    Member

Nu stiu de unde a aparut idea ca dan petrescu ar fi unul dintre candidati. nu cred ca el ar pleca de la national ca sa ajunga la noi. Daca ar face treaba asta, singurul lucru pozitiv ar fi ca el sa fie antrenor-jucator. Nu neaparat pentru ca joaca mai bine decit paduret&co, dar ar insemna un plus de stabilitate pe teren in momente cheie (a se citii ..min 80+x cind sintem in avantaj). Din punct de vedere la ‘antrenor-atului’, personal sint forte linistit; oricum va fii, nu se poate sa ajungem mult mai rau decit am fost

07Ex
    Keymaster

Citind stirile de pe site reiese ca Siman a incercat sa-l aduca pe Hagi, dar acesta a refuzat. Celelalte doua optiuni ar fi Multescu (se pare preferat de Siman) sau Dan Petrescu.
    Dupa parerea mea cel mai bun ar fi Multescu, poate si mai bun decat Hagi, deoarece stie jucatorii si a si antrenat echipa acum 2 ani.
    In orice caz am inteles ca Siman va lua o decizie in aceasta seara deci s-ar putea ca maine la meciul cu UTA sa avem un nou antrenor pe banca tehnica.

Radu Dobrin
    Member

Razvan, nu stiu daca Siman a incercat sa il aduca pe Gica, a fost mai mult o idee plauzibila. Personal, as dorii mult sa il vad pe Gica inapoi in regie. De dan petrescu s-a vehiculat prin ziare azi…dar, in continuare, nimic concret. Eu, unul, sint convins ca Siman va lua o decizie inteleapta, avind in vedere toti ceilalti factori (bani…disponibilitate…etc.). Anul asta raminem in ‘A’!

cameliu
    Member

Pe Antena 1 au anuntat la stiri ca Emil Sandoi e f. aproape de a deveni noul antrenor!?

De asta ce ziceti?

Nu stiu daca-i una dintre cele mai bune solutii…

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 165 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – sezon 2002-2003’ is closed to new replies.