Stiri din presa – sezon 2003-2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Stiri din presa – sezon 2003-2004

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 511 total)
  • Author
    dragos
    Member

din ea face parte:
    SPORTUL STUD, electromagnetica bucuresti, extensiv craiova, inter gaz,
    international pitesti, cimentul fieni, aro campulung, pandurii tg-jiu, rulmentul alexandria, dacia mioveni, juventus bucuresti, unirea urziceni,
    chindia targoviste, rarova rm.valcea, minerul motru, cs Vinju Mare.

tragerea la sorti pentru programul turului se va efectua pe 07.iulie

turul incepe pe 23.aug si se incheie pe 29.nov.

ce parere aveti de grupa?????
    avem sanse?????

BAFTA STUDENTI!!!!!

cameliu
    Member

Teoretic arata ca “brinza”. In afara de Extensiv nimeni nu ar trebui sa emita vreo pretentie…
    Insa om vedea…

Radu Dobrin
    Member

in mod normal ar trebui sa maturam gazonul cu ei…dar sa vedem daca mai adunam de un “11” care trebuie trimis in teren :)

Anonymous
    Member

imi place ca ati ramas optimisti insa uitati ca sunt echipe care sunt puternic sustinute financiar si politic (unirea urziceni, international pitesti), iar noi vom trimite in teren niste juniorii prost platiti si slab motivati. Daca pe cei din lotul actual, Siman a reusit sa-i pacaleasca cu mirajul diviziei A, nu cred ca cei de acum, imi cer scuze pentru exprimare, vor mai “pune botul” la asemenea vrajeli.

Eu unul sunt fericit ca nu s-a desfintat inca echipa, dar nu pot fi multumit cu gandul ca nu vom mai fi decat o crescatorie de jucatori, o echipa ce nu va mai emite nici un fel de pretenti pentru mult, mult timp de acum incolo.

Tavi
    Member

stie cine va unde este Vinju Mare … Serios vorbind cred ca vom reusi sa evitam retrogradarea!

Tavi
    Member

a facut cineva o socoteala la cate meciuri putem merge cu trotinata bicicleta tramvai etc … role ?!

O sa fie interesant de vazut cat de mare s-a mai facut maldarul de gunoi si in B … ca in A ne-am cam lamurit … e cu mitica in varf de motz!

ion
    Member

Balint la Bragadiru,Multescu la turci,Lucescu la Iasi ,Andone -Doamne ajuta la Dinamo ….cred ca m-am prins !De vina e Cezar Zamfir ca exista si d-aia Siman nu este decis pe cine sa aleaga antrenor.S-au poate ca ne pomenim cu Capello sau Antici ca tot e criza la nivel international in fotbal !!!

dragos
    Member

vinju mare este undeva prin jud. caras-severin……in ceea ce priveste deplasarile, vom “merge” pe “mana noastra”, nu cred sa ne ajute clubul

Daphix_
    Member

In seria UTA-ei, iau si i-o tramvaiu de la 10,30 de sambata dimineata sa ajung la stadionul celor de la ACU Arad. Sau sa ma duc pe jos 🙄 Nu conteaza, dar un lucru stiu sigur: daca si ACU Arad bate pe UTA, atunci voi deveni un suporter violent, hooligan chiar 😡 si o sa ma rafuiesc cu astia de la ACU! Habar n-am cine is si ce vor :?
    Nu va bucurati, ca si voi cu :?: Rarora :?: Dacia Mioveni :?: Juventus Buc. :?: o sa aveti parte de derby-uri. Mai in gluma, mai in serios, seriile astea parca-s glume ❗

Radu Dobrin
    Member

dragos, obisnuia clubul sa va ajute cu deplasarile?..in ultima vreme parca mergeati cu trenul…masina lui george..etc..pe ovidiu stiu ca il mai recuperau baietii si il bagau in autocar pe la constanta, etc…dar altfel nu am avut impresia ca clubul avea ceva de a face cu deplasarile suporterilor

Anonymous
    Member

Clubul a organizat decat deplasarea de la Constanta in anul promovarii. In rest am mers cum am putut, de cateva ori a pus si Razvan masina la bataie.

dragos
    Member

intr-adevar, clubul nu s-a implicat decat arareori in deplasari, in rest ne-am descurcat noi cum am putut…..

07Ex
    Keymaster

Pai daca clubul nu a aranjat nici o deplasare in 2 ani cat am fost in divizia A, nu prea cred eu ca vor aranja deplasari acum in divizia B.

Giani
    Member

@Radu Dobrin wrote:

dragos, obisnuia clubul sa va ajute cu deplasarile?..in ultima vreme parca mergeati cu trenul…masina lui george..etc..pe ovidiu stiu ca il mai recuperau baietii si il bagau in autocar pe la constanta, etc…dar altfel nu am avut impresia ca clubul avea ceva de a face cu deplasarile suporterilor

Radule, nu pricep treaba cu “masina lui George”, ca noi nu avem masina. Probabil ca te-au derutat interventiile lui, cei cu masinile erau Adi si Razvan.

Cat despre seria II, va mai dau un pont, cica Valcea ar vrea sa cumpere vreo 4 jucatori de la noi si ca ar avea un buget de vreo 4-5 M$. Pot sa iau avertismentul valceanului care mi-a dat chestia asta ca pe o gluma proasta sau cel mult sa ma amuz. Dar s-ar putea sa fie si un sambure de adevar, sa nu uitam ca si in valcea tot pesedeu’ e la putoare, pardon, putere. Si mai e si craciunescu sef la fluierasi, chiar credeti ca va fi atat de corect cand e vorba de urbea natala?

Radu Dobrin
    Member

[quote=”Giani
    Radule, nu pricep treaba cu “masina lui George”, ca noi nu avem masina. Probabil ca te-au derutat interventiile lui, cei cu masinile erau Adi si Razvan.

[/quote]

pardon…la razvan ma refeream :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 511 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – sezon 2003-2004’ is closed to new replies.