Stiri din presa – sezon 2003-2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Stiri din presa – sezon 2003-2004

• This topic has 510 replies, 26 voices, and was last updated 18 years ago by Tavi.
Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 511 total)
  • Author
    Cainele
    Member

De la Bursucu’ pe limba lui citire:
    Zise aseara la Recursul Etapei ( cu fitzele de rigoare) ca are o viziune mai buna a jocului din tribuna.De pe margine nu intelege ce joaca echipa.
    -Asta referitor la intrebarea de ce sta Bursucu’-n tribuna si nu in padure- 😆

Cainele
    Member

Ar fi bine sa plece nea Sile , dar ar trbui sa vina cineva care sa investeasca in adevaratul sens al cuvantului .

Ultras
    Member

Cel putin asa se pare. Dan Petrescu ar fi declarat ca Siman si-a achitat toate restantele catre jucatori, asa ca nu mai au motive sa nu joace.
    In aceeasi ordine de idei Maxim a declarat 😳 ca echipierii Sportului pot din minutul 70 sa mai joace un meci intreg, datorita pregatirii fizice foarte bune asigurata de preparatorul italian

ultrasro
    Member

Maxim este purtatorul de cuvant al echipei, el e cel mai umblat prin tara! 😆

ultrasro
    Member

Mai intra si in culturile de pe langa paduri sa-si faca si el piata… 8)

Gabi
    Member

stie domne’ ce vorbeste :D
    intreaba-l pe Iovita

ultrasro
    Member

IOVITA e sanatos, nu are nimic la inima, o sa joace si o sa mai invete multe de la Florin Maxim!!!

07Ex
    Keymaster

Pai daca in plan or vrea sa vanda jumatate din echipa nu ma mira ca nu e usor de promovat in divizia A. Eu si asa ma intreb ce vom face la anul in divizia A, unde totusi nivelul nu este la fel de scazut ca acum in B.

07Ex
    Keymaster

Cineva care sa investeasca in adevaratul sens al cuvantului?

:( Nu exista asa cineva in Romania deci … vai de noi.

07Ex
    Keymaster

Pana acum de bine de rau Bursucu’ a facut treaba buna asa ca n-am ce sa-i reprosez.

Ultras
    Member

Nu cred ca va mai pleca de la echipa (poate Mazilu la Rapid) deoarece nefiind probleme cu contractele Siman va cere niste bani care unor li se vor parea prea multi

Ultras
    Member

Asta e parerea ta! Mie mi-a lasat o cu totul alta impresie 😈

07Ex
    Keymaster

Adica vrei sa spui ca Cezarica e mai bun? :?

Cainele
    Member

Cezarica nu-i mai bun , dar isi da interesu’.Pune suflet in tot ce face pentru echipa. 8)

07Ex
    Keymaster

Deci sa inteleg ca Bursucul e mai mult de forma la noi. Oricum bine si asa ca fiind jucatori din generatia de aur ne face si noua o imagine cat mai buna. :)

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 511 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – sezon 2003-2004’ is closed to new replies.