Stiri din presa – sezon 2003-2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Stiri din presa – sezon 2003-2004

Viewing 15 posts - 361 through 375 (of 511 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

ca sa-l puna antrenor la echipa…. parerea mea….. ma dus sa ma spal pe dinti ca ma trimite la colt nea sile altfel….. 😯

Giani
    Member

Pana una-alta, vad ca face si silica o mutare buna. sa fie intr-un ceas bun, si fara cucuvele.

Cainele
    Member

mda …Balint…cu apucaturile lui pe invers …unii stiu ce spun…sa vedem

ultrasro
    Member

Mai bine vezi ca ai meci in cupa trebuie sa faci provocarea pentru echipa respectiva sau dormi in 😯 post? 8)

Giani
    Member

@ultrasro wrote:

Mai bine vezi ca ai meci in cupa trebuie sa faci provocarea pentru echipa respectiva sau dormi in 😯 post? 8)

Nu doarme, a dat provocarea. Nu stiu ce o fi inteles adversarul din sirul de “hamaituri”, dar sper sa fi inteles ca treuie sa apese link-ul “accept”.

Cainele
    Member

da mai baieti rai de gura sunteti…am eu grja de coada mea(aia din fata) 😉

ultrasro
    Member

Petrescu mai dorea fotbalişti de la Sportul

Antrenorul principal al formaţiei din Grant, Dan Petrescu, a declarat din nou că i-ar fi plăcut să-l aibă şi pe Cristea în lot, dar a dezvăluit şi că şi-ar mai fi dorit alţi jucători din Regie. “Cred că în acest moment campania de transferări este cam încheiată. Am discutat şi cu preşedintele Sportului şi mi-a zis că-şi doreşte foarte mult să promoveze la finalul campionatului şi nu-şi permite să mai piardă fotbalişti. Eu spun că, împreună cu Balint, fosta mea echipă va reuşi să reintre în prima divizie”, a afirmat antrenorul celor din Grant.

10 ianuarie 2004

Cainele
    Member

A discutat Dan cu Sile si au ajuns la concluzia ca bla-bla-bla? hmmm 😆

dragos
    Member

eee, las’ dom’ne ca au mai vorbit si altii cu siman, insa in fata BANILOR a
    uitat ca tre’ sa mai promovam si asa…..au plecat 1,2,3,…….

Ultras
    Member

Singurele transferuri din vara cu care Siman a fost de acord au fost cele ale lui Chihaia (care era hotarat sa plece) si Farmache. In cazurile lui Dinita si Paduret nu a avut cu sa se opuna (final de contract).
    Din punctul meu de vedere transferul lui Galamaz si Negru este o afacere buna. Daca ramanem cu lotul actual si mai sunt promovati 3-4 jucatori stam destul de bine. Singura problema sa fie platiti la timp.

Ultras
    Member

Dinel mititel e penibil! O stie toata lumea, dar trebuia sa mai confirme o data. Cica iar fi zis lui Sile ca daca da 300.000 $ il ia pe Gigel Bucur, dar pretul e cam mare. 300.000 dupa ProSport, in Gazeta apare 200.000 (tot mult pentru Dinel). Asta nici nu stie sa minta! Acelasi pret e avansat si pentru Mazilu. Pai la banii astia ii lua Rapidul de mult!

Giani
    Member

@Ultras wrote:

Dinel mititel e penibil! O stie toata lumea, dar trebuia sa mai confirme o data. Cica iar fi zis lui Sile ca daca da 300.000 $ il ia pe Gigel Bucur, dar pretul e cam mare. 300.000 dupa ProSport, in Gazeta apare 200.000 (tot mult pentru Dinel). Asta nici nu stie sa minta! Acelasi pret e avansat si pentru Mazilu. Pai la banii astia ii lua Rapidul de mult!

Cred ca l-o fi incurcat pe Gigel cu vreo caruta plina cu praz (su cu prazari, dar atunci e mai trist pentru el, ca se pierde transportul prin Romanati).

Cainele
    Member

Gandire de oltean…nu isi au loc comentariile

07Ex
    Keymaster

Faptul ca nu mai vindem pe nimeni este imbucurator insa problema va fi daca vom vinde jucatori la vara. De bine de rau in B vom face fata si cu rezervele sau cu jucatorii promovati de la tineret insa in A va fi MULT mai dificil.

Cainele
    Member

Corect Vladimir 😉

Viewing 15 posts - 361 through 375 (of 511 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – sezon 2003-2004’ is closed to new replies.