Stiri din presa – sezon 2003-2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Stiri din presa – sezon 2003-2004

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 511 total)
  • Author
    Giani
    Member

@Tavi wrote:

Dinita a fost inlocuit cu succes … avem unul din cele mai tari atacuri … necazul este cu Paduret … iar apararea e usor de inlocuit

De acord. Atacanti avem, desi Dinita este un jucator de valoare, poate fi inlocuit cu succes, mai ales in divizia B. Ramane intrebarea legata de Galamaz :-). Ca veni vorba, pentru cei ce nu cunosc, nea Nicu are o casa cu terasa la etaj, langa stadion, unde in zilele bune se poate bea si o bere dupa meci :-).

Giani
    Member

In iunie, un valcean ma ameninta ca Rarora, puternic sustinuta de pesedeu, va fi un contracandidat viabil la promovare. Mai mult, oltenii astia rupti in turu’ pantalonilor (ca asta e tipic rasei) sperau ca, avandu-l pe individu’ ala parnaias la conducere, vor avea un buget de 4 M$ pe sezonul viitor. Ar fi vrut sa ii ia pe Irimia si Balan pe sume grase, si sa promoveze direct si fara discutii intr-un an. I-am raspuns atunci valceanului ca Sportul ii va bate si cu rezervele. Si in continuare sunt convins de asta, mai ales ca omnipotentul lor patron este acum la un pas de “mititica”. Si se vede ca vor fi sustinuti de primaria locala, care nu cred ca ar avea suficienti bani sa urce echipa in divizia blat, cu totb pecereul (pardon, pesedeul) din carca.

Giani
    Member

@aeroplan wrote:

galamaz a plecat la steaua!

Cu aeroplanu’ poate :-D

dragos
    Member

“older”-ul vladoiu a semnat cu proaspata divizionara B – Dacia Mioveni…
    sper sa fie rezerva la primul meci, nu de alta dar ai nostrii s-ar putea sa-l oboseasca alergandu-l si sa nu faca vreo intindere…..e mai bine ptr. el

iftodi a semnat cu dacia unirea braila….tot mosarii vin in B !!!!

dragos
    Member

ziarul de maine Prosport va contine si un supliment cu programul turului Div. B & C.
    poate vor fi comunicate si noutati despre echipa noastra.

Andrei
    Member

Si Jean Barbu a semnat cu ei. Deja au un atac periculos.

Radu Dobrin
    Member

@Andrei wrote:

citi ani au astia doi?…impreuna ar trebui sa cam faca suta, nu? :)

Tavi
    Member

@Andrei wrote:

mi-au cazut chilotzii … 😉

Andrei
    Member

Poa’sa va cada si chilotii, dar astia cu experienta lor nu prea mai stiu sa rateze. Si daca ne gandim la apararea noastra, ne mai cad o data chilotii

Tavi
    Member

@Andrei wrote:

Poa’sa va cada si chilotii, dar astia cu experienta lor nu prea mai stiu sa rateze. Si daca ne gandim la apararea noastra, ne mai cad o data chilotii

Andrei … o sa mi-i leg cu bretele … dar stai linistit ca Mioveni tot Mioveni ramane, adica au si ei metrou … caruta … 😆

07Ex
    Keymaster

Sa speram ca si Prosportul pe internet va avea acest supliment. :)

dragos
    Member

ieri la protv s-a anuntat ca jean, care este jucatorul lu’ fc arges si apare in lotul lor, s-a accidentat grav la un antrenament…….chiar nu se stie la ce echipa va juca charliE??? eee, oricum nu conteaza, doar asa……

@dragos wrote:

ziarul de maine Prosport va contine si un supliment cu programul turului Div. B & C.
    poate vor fi comunicate si noutati despre echipa noastra.

Pai nu prea au zis aia nimic despre Sportul in suplimentul lor in afara faptului ca este favorita.

S-au mai intamplat ceva modificari in lot ? Dupa treaba cu bani de la miezul nopti eu nu i-as mai tine in lot pe Stanca, Stancioiu si Cruceru. Dragoste cu sila fata de club nu prea se poate. Partari aia nu tr sa uite ca au juta la nationala pt ca au fost la Sportul, nu pt ca ar avea ei mare valoare (campioni la gafe). Si liberi de contract tot in B ar juca.

Gabi
    Member

…cel putin asa spuneau aia la stirile sportive

Gabi
    Member

Galamaz n-a plecat la Steaua ci la Real Madrid. valoarea transferului 1.500.000 euroi.

p.s. – mesajul asta-i pt. aeroplan

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 511 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – sezon 2003-2004’ is closed to new replies.