Stiri din presa – sezon 2003-2004

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B Stiri din presa – sezon 2003-2004

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 511 total)
  • Author
    dragos
    Member

rapidul a cerut lpf-ului ca sportul sa nu fie programata in div.B ca urmare a neplatii de 25.000 $ pe transferul lui tibi balan…..(stirea apare in prosportul de ieri)……mai intai steaua, acum rapidul….ce sa facem???

Gabi
    Member

din cate am vazut eu la stiri, l-au luat pe Chihaia. asa ca … s-a rezolvat
    cred ca o sa joc eu in atac daca m-or tine nervii (Mazilu stie de ce) 😆

07Ex
    Keymaster

@Gabi wrote:

Galamaz n-a plecat la Steaua ci la Real Madrid. valoarea transferului 1.500.000 euroi.

p.s. – mesajul asta-i pt. aeroplan

Asta de unde o stii Gabi? Daca este adevarat ar fi extraordinar pentru club si pentru Galamaz.

07Ex
    Keymaster

Da, asa am zuzit si eu ca Rapidul va incerca sa-l transfere pe O. Chihaia la ei pana duminica. Siman cere parca $300M, asa ca daca Copos va decide sa plateasca nu numai ca datoria noastra catre Rapid nu va mai exista, dar va face Siman si un profit de pe urma transferului acesta. 😯

Tavi
    Member

@97SiR wrote:

@Gabi wrote:

Galamaz n-a plecat la Steaua ci la Real Madrid. valoarea transferului 1.500.000 euroi.

p.s. – mesajul asta-i pt. aeroplan

Asta de unde o stii Gabi? Daca este adevarat ar fi extraordinar pentru club si pentru Galamaz.

😆 😆 😆 … bine Cazimir … asta e bancul zilei!!

07Ex
    Keymaster

Pe site-ul Prosport nu au avut absolut nici o stire referitoare la divizia B, asa ca daca stie cineva mai multe amanunte despre echipa, jucatori, Siman, etc. va rog s-o postati aici pe forum. Thx! :)

07Ex
    Keymaster

😆 😆 😆 😆 😆

Tavi
    Member

bine ar fi sa iasa afacerea … ar insemna ca scapam de datoriile facute de Andone … pe undeva daca avem pepiniera buna putem sa revenim usor in A … succes lui Tavi (Chihaia desigur!) si sa il urmarim pe Varga!!!

Gabi
    Member

Nicu, omu’ nostru de langa stadion care ne da bere rece, a fost antamat de Liverpool, cica nu are cine sa vanda bere suporterilor. si mai este nea’ Nelu, ala care frizeruieste gazonul, cu o oferta de la Regina Angliei, 800.000 de euro, pentru ingrijirea ierbii din spatele castelului.

p.s. auzisem ceva si de Ciugarin, dar asta nu vrea sa plece. pacat de Bruno Grigore:) prea putini bani
    p.s.2 cica in locul lui Galamaz vine Paul Cazan

p.s. pe bune – scuze:) dar m-a-ntaratat “zepelinul”

dragos
    Member

pana la urma, conteaza ca lotul ramas sa formeze o echipa omogena care
    sa promita pe viitor.

Radu Dobrin
    Member

eu propun ca postul lui galamaz sa fie luat de Jessica…pudelul lui taica-meu…nu de alta, da fuge oricum mai mult si mai repede decit atacantii adversi (apropos de vladoiu si barbu :) ) …si definitiv mai dupa minge decit a facut-o galamaz anul trecut :)

p.s. in plus mai e si negru (patrupedul) asa ca cu doua dungi de vopsea facem economie si de tricou :)

Radu Dobrin
    Member

@dragos wrote:

rapidul a cerut lpf-ului ca sportul sa nu fie programata in div.B ca urmare a neplatii de 25.000 $ pe transferul lui tibi balan…..(stirea apare in prosportul de ieri)……mai intai steaua, acum rapidul….ce sa facem???

eu l-am vazut pe balan azi in lotul lui steaua (nu joaca in uefa ca e accidentat…si el si dinita)…e adevarat sau nu am citit eu bine?

Gabi
    Member

mai, cum dracu’ il chema pe negrul ala care-a jucat la Dinamo anul trecut? am un “lipsus”
    imi amintesc un comentariu de la TV (asa am vazut meciul:((() cu Negru al nostru duelandu-se cu negrul (la propriu) al lui Dinmo. citez cu aproximatie: “negru’ ajunge primul la minge, Vali Negru”. am ras de m-am cracanat. daca bou’ nu specifica era ok

Giani
    Member

@Andrei wrote:

Si Jean Barbu a semnat cu ei. Deja au un atac periculos.

Pai, ne-ar trebui un singur fundas de talie mare si problema se rezolva in minutul 10: ii lasam pe mioveni fara atac.

ramos
    Member

cred ca nu este vorba de tibi balan la steaua ci de daniel balan,jucator luat acum 2 ani de la foresta.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 511 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – sezon 2003-2004’ is closed to new replies.