Stiri din presa – sezon 2004-2005

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A Stiri din presa – sezon 2004-2005

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 255 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Am toate golurile ce le-am dat sau incasat in format media, ce-au aparut pe web in ultimii ani!
    Goluri puteti gasi pe http://www.diviziaa.com (necesita inregistrare!).
    De anul trecut doar cele de la Bistrita nu le am…

dragos
    Member

puteam sa fim si noi mai sus, daca nu castiga nationalul in min.93, iar poli n-ar fi castigat !!!!
    oricum, meciul de la timisoara a fost SUPER !!!!

dragos
    Member

mioveniul si-a tras nocturna, iar fc arges va juca numai acolo……chiar si sub pietrisica (adica la dom’ pinalti) este nocturna…….alooo, Regia se aude !!!
    e randul tau !!!!

dragos
    Member

ANDO a plecat de la dinamo…..A DEZERTAT !!!!!

poate vine…dar mai bine nu ma gandesc………

dragos
    Member

@dragos wrote:

ANDO a plecat de la dinamo…..A DEZERTAT !!!!!

poate vine…dar mai bine nu ma gandesc………

a semnat cu Omonia Nicosia.
    SUCCES !!!

07Ex
    Keymaster

Deschid din nou acest subiect cu o intrebare referitoare la Intertoto. Stie cineva daca Siman a inscris echipa pentru la anu’ in Intertoto sau vrea sa prindem cupa UEFA direct? 😆

Ma gandesc ca ar fi bine daca ne-am inscrie in Intertoto ca sa capete si jucatorii experienta internationala si eventual sa ne mai vada si pe noi si cei din afara. In felul asta Siman ar avea si el mai multe sanse sa vanda jucatorii direct in strainatate.

cameliu
    Member

Cred ca mai e pina trebuie anuntat!
    Anu asta dupa 3 tururi de intertoto se intra direct in turu 1 uefa!
    Si 11 echipe in total!
    Cred ca e doar un loc pt ro!
    Doar interes sa fie, ca anu’ trecut daca ne inscriam participam…

http://www.uefa.com/competitions/IntertotoCup/news/Kind=1/newsId=400217.html

ashone
    Member

@97SiR wrote:

Deschid din nou acest subiect cu o intrebare referitoare la Intertoto. Stie cineva daca Siman a inscris echipa pentru la anu’ in Intertoto sau vrea sa prindem cupa UEFA direct? 😆

Ma gandesc ca ar fi bine daca ne-am inscrie in Intertoto ca sa capete si jucatorii experienta internationala si eventual sa ne mai vada si pe noi si cei din afara. In felul asta Siman ar avea si el mai multe sanse sa vanda jucatorii direct in strainatate.

😆 😆 siman-intertoto?…a incercat da o fi fost coada la inscrieri si s-a lasat pagubas 😆 😆 😆 sa dea asta bani pentru deplasari afara de pomana(asta e in capu ala ucrainez al lui)mai bine ii baga in buzunaru alalalt si zice ca a fost…daca echipa nu prinde loc de uefa sa fie fortat el sa scoata banu de deplasari nu vedem noi inertoto,pun gitu jos…si e pacat de echipa asta ca ceva intertoto nu i-ar strica pentru moral,aici se vede mamagementul adevarat.asta e opinia mea: chitrosu asta nu o sa aloce bani pentru asa ceva,desi cit i-a intrat in buzunar din transferuri o particica se putea duce pentru intertoto.

viorelursu
    Member

CFR Cluj – FC National : 0 – 0

Exact ce ne-a recomandat doctoru’.

Batem pe FC Arges si trecem pe 3 !

07Ex
    Keymaster

Am mutat topicul asta pe fotbal intern.

dragos
    Member

ne-ar prinde bine un meci egal …..cu conditia sa castigam impotriva pitestiului…….

in etapa a-21-a jucam Sambata in cotroceni, iar in etapa a-22-a am vazut ca jucam MARTI (11.04) in Regie contra Timisoarei…….chiar asa sa fie oare sau vom juca Miercuri cu poli ??

Tavi
    Member

@viorelursu wrote:

CFR Cluj – FC National : 0 – 0

Exact ce ne-a recomandat doctoru’.

Batem pe FC Arges si trecem pe 3 !

e simplu ❗ 💡
    batem tot ce intalnim si luam campionatul 😆 😆 😆

viorelursu
    Member

Inca un rezultat care ne avantajeaza : Gloria Bistrita – Poli Timisoara : 1 – 1

07Ex
    Keymaster

Din pacate Dinamo a castigat in ultimul minut la Bacau, asa ca iata un rezultat care nu ne avantajeaza.

Anonymous
    Guest

yo zic unu sa stam linistit ca mergem in uefa dar mi-as dori fara sa deranjez sincer :)

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 255 total)
  • The topic ‘Stiri din presa – sezon 2004-2005’ is closed to new replies.