Studentii studenti

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 118 total)
  • Author
    mary
    Member

ei..oricum p mine nu ma intereseaza cine e profesor in poli sau nu…dak e bravo lui..dak nu…ar trebui sa fie….oricum nu sunt p acest forum k sa aflu despre profii mei…ci k sa aflu cate ceva despre fotbalistii mei preferati…ma rog doar unul;)..dar trecem peste:)…si pt k dupa parerea mea Sportu ar tb sa revina in A!!!!….oricum ms mult celor care imi raspund:)

@mary wrote:

nu sunt p acest forum k sa aflu despre profii mei…

N-am vrut sa intelegi asta ! Scuze! Au fost niste glume prietenesti ….
    @mary wrote:

Sportu ar tb sa revina in A!!!!….oricum ms mult celor care imi raspund:)

Aici BRAVO !

@mary wrote:

..doar unul….

Aici trebuie sa fi mai activa :D si sa vi mai des la stadion …. :D

mary
    Member

dap..am inteles..e ok…stiu de gluma,kterink,chestii…dar sa fie buna..cum e p acest forum…si acu nu “perii” p nimeni:P…..dar d c sa fiu mai activa?nu e mai bn sa-ti plak doar unul????:)….si oricum cred k s km stie si cine…k am mai deschis eu odata un topic si am spus….si am primit numai incurajari..ceea c ma face sa ma simt f bn p acest forum…k sunteti f d treaba;)

07Ex
    Keymaster

Eu tot citesc mesajele de pe subiectul asta si zau daca te inteleg mary. Poate sunt eu plecat din tara de prea mult timp, dar serios nu prea inteleg ce scrii in romaneste. Asta este cum se scrie prin mesajele de text pe telefon, sau cum? Lamureste-ma si pe mine.

@mary wrote:

dar d c sa fiu mai activa?nu e mai bn sa-ti plak doar unul????:)….

In legatura cu acel “doar unul”, ti-am sugerat sa fi mai activa, adica sa vi mai des la stadion, sa-l vezi, sa te vada, si…
    Tu singura ai zis ca nu ai fost de mult la stadion, asa ca venind la stadion iti cresteau, probabilistic macar, sansele.
    Succes in tot ce-ti doresti !

mary
    Member

aha..gata acum am inteles;)…pai o sa vin la meciuri…cred ca weekendul viitor daca e vreun meci…cred ca voi veni….dar mai intai trebuie sa aflu daca atunci e vreun meci si la ce ora…dar voi venii…mersi mult pt urare;)…si tie la fel…

adi
    Member

@ mary: daca stai in Regie, atunci poate ca ai observat afisele care invita studentii sa vina sambata 17.03 la stadionul de acolo la ora 11.00, pentru a-si sustine echipa in meciul cu CF Braila.
    Si cu ocazia asta, incercam sa-ti obtinem macar o intalnire cu jucatorul tau favorit. Asta bineinteles daca iti vei alatura vocea in galeria noastra :-)

mary
    Member

sincer nu am vazut afisele,desi invat in poli….si nu pot sambata asta pt ca trebuie sa ma duc la munca….si acum ma gandesc ca weekendul viitor s-ar putea sa fie in deplasare…..dar voi incerca sa vin intr-o sambata cand joaca aici…promit…si atunci voi venii si in galerie..ca nu am stat niciodata in galerie…si am fost de cateva ori pe stadion….mersi pt invitatie…inainte sa vin pe stadion o sa va intreb cand e si cu cine…si voi sta si la galerie:)

ultrasro
    Member

Unii oameni merg la munca cand noi suntem la meci… si cine spunea ca romanii muncesc putin? Se pare ca e exact pe dos… si noi avem un singur meci pe saptamana nu ca englezii cate 2 ;) se pare ca aia stau mai mult la meci si in pub…. trebuie sa-i spunem lui Sile sa asigure catering la meci… pizza…mici…creveti… mancaruri traditionale ;)

Revenind la oile noastre eu zic ca sambata batem cu 3-0, goluri marcate de Balan, Varga si Curelea.

mary
    Member

sper sa ai dreptate cu scorul….si cu golul pe care-l va da Costin….sa se termine 3-0 sau si mai mult pt Sportu…important este sa bata;)

Mai avem fete in galerie, chiar daca nu foarte regulat…..

franz_kafka
    Member

@black@white1916 wrote:

Adevarul e ca am vazut la tv ca prin alte galerii au fete chiar foarte regulat(e).

Oare, de ce?

07Ex
    Keymaster

@franz_kafka wrote:

@black@white1916 wrote:

Adevarul e ca am vazut la tv ca prin alte galerii au fete chiar foarte regulat(e).

Hey franz, bine ai venit printre noi cei care avem avataruri pe forum. Imi place avatarul tau. 😉

franz_kafka
    Member

Au ranit grav SS, dar nu mortal… Au gresit pt ca n-au facut decat sa infurie taurul SS care-i va lua in coarne asa cum se intampla cu acest toreador (ce semana cu un pandur)!

mary
    Member

hello baietii….ce a facut Sportu azi?a batut,asa cum sper,sau…sper ca a dat Costinelu’ gol….deci…cat a fost scorul?…

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 118 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.