Studentii studenti

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 118 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

@mary wrote:

hello baietii….ce a facut Sportu azi?a batut,asa cum sper,sau…sper ca a dat Costinelu’ gol….deci…cat a fost scorul?…

Pai dece nu te uiti pe forumul de mai sus si vei vedea. Sportul a facut egal cu Braila (1-1) acasa. 😥

Costinelu’ a jucat destul de bine si era sa dea doua goluri…

:D Vezi, daca n-ai venit la meci, n-a avut noroc de gol !

mary
    Member

da sigur..exact de aceea nu a dat el gol:))….lasa ca vin peste doua saptamani si atunci sigur va da gol;)…ma uitam si mai sus pe forum “97sir”,dar mai am un pic pana reusesc sa ma invat cu toate chestiile..asa ca nu te supara pe mine ca intreb:)…si imi pare rau ca nu a batut….ghinion :(

Zibling
    Member

Ce bine ar fi daca ar fi vorba doar de ghinion, insa a fost vorba de neputinta azi :?

mary
    Member

offf…dar c ati patit cu totii?s mai intampla sa mai si pierdem ca atunci gustul victoriei va fii si ami dulce…..trebuie sa incurajam echipa nu o sa o demoralizam ca doar de aceea suntem suporteri..sa-i sprijinim si al bine si la rau;)….

franz_kafka
    Member

@mary wrote:

doar de aceea suntem suporteri..sa-i sprijinim si al bine si la rau;)….

Chiar ca esti simpatica! Replica ta imi aminteste se o poanta sau cam asa ceva (nici nu stiu cum sa-i spun) a unui grup de divertisment (cred ca e vorba de Divertis): Esti suporter, suporta totul!

mary
    Member

ms mult…cred ca era de bine:)))….pai eu zic ca am dreptate..dar eu stiu?…oricum imi place foarte mult sa vorbesc pe forumul asta ca toata lumea ma baga in seama..sau ma rog..marea majoritate…si imi place…:)..sunteti super:)

ultrasro
    Member

Am filmat faza golului lui Varga insa obiectivul camerei a fost indreptat spre gard si nu spre teren asa ca am doar sonorul golului.

@mary wrote:

imi place foarte mult sa vorbesc pe forumul asta ca toata lumea ma baga in seama..sau ma rog..marea majoritate…si imi place…:)..sunteti super:)

Şi încă n-ai vazut nimic ! 😆

P.S.
    Nu ca noi te-am fi vazut….. :(

mary
    Member

ee..nici o problema..asta cu vazutul meu se va rezolva in curand…cand voi veni la meciuri,nu?:)

franz_kafka
    Member

Mary,
    Se pare ca ai sanse reale sa-ti traiesti visul! Raspunde la intrebarea din cadrul rubricii “concurs” de pe pagina de web a clubului SS si poti castiga o intalnire cu jucatorul favorit!

http://www.fcsportulstudentesc.ro/?page=concursuri

PS: trimiteti-i careva raspunsul corect la intrebarea pe mp, pt ca eu nu-l stiu (spre rusinea mea)!

ultrasro
    Member

Nu stii raspunsul… e chiar in fruntea tarii si re reprezinta pe plan european :)

franz_kafka
    Member

@ultrasro wrote:

Nu stii raspunsul… e chiar in fruntea tarii si re reprezinta pe plan european :)

Sa stii ca m-a strafulgerat un astfel de gand, dar am refuzat sa cred ca poate fi adevarat! Nu prea a fost inspitrata persoana care a formulat intrebarea! Oricum, nu-mi mai este mie rusine ca nu stiam raspunsul, ci, mai degraba, mi-ar fi fost rusine sa-l spun!

Mary, incearca cu ‘mircea sandu’ , ca baietii astia nu vor sa o zica “in direct’.

Scuze ca am scris mic dar nu prea vreau sa-i fac onoarea de a-i scrie numele si, in plus, sa nu afle raspunsul corect ceilalti concurenti… :D

mary
    Member

multumesc baietii pt raspuns is pt k m-ati anuntat despre concurs…am trimis raspunsul…acum sper sa fie si corect…dar daca mi l-ati dat voi trebuie sa fie,nu?:)…si sper sa si castig;)….ca tot vreau sa il mai vad pe Ionutz…dar vedem…la cat de norocoasa sunt la concursuri,ar fii miracol daca as castiga:)…oricum multumesc mult!!!!!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 118 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.