Studentii studenti

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 118 total)
  • Author
    franz_kafka
    Member

Mary,
    Daca nu merge treaba cu un fotbalist, eu zic sa incerci si cu un suporter! Asa ca du-te la meciurile SS pe stadionul din Regie si cine stie ce se va intampla! Ai sanse, pt ca, dupa cum vezi si tu, esti simpatizata pe forum!

Oricum, succes la concurs!

mary
    Member

da..asta am observat!!si ma bucur:)…ca sunt foarte comunicativa…de asta m-am si inscris…ca sa cunosc mai multa lume…si vin la meci…dar abia la ala de pe 31 martie:(…abia atunci pot;)

franz_kafka
    Member

@mary wrote:

si vin la meci…dar abia la ala de pe 31 martie:(…abia atunci pot;)

Sa vezi ce galerie numeroasa si chiar inimoasa va avea SS pe 31 martie! Daca aduci si vreo 2-3 prietene, se umple stadionul (sau macar o peluza, ca sa fim realisti)!

mary
    Member

pai de ce numai atunci???ar trebui sa fie o galerie numeroasa mereu;)..si voi incerca sa mai aduc o fata…ca teoretic 2 suntem..ca singura nu vin pe stadion;)…chiar daca sunt simpatizata pe forum;)….

@mary wrote:

.ca singura nu vin pe stadion.

:( Chiar ca ai prejudecati….
    …. si nici nu ne vezi ca pe niste oameni “de valoare”, cum ne tot laudam noi pe aici …. 😥 :(

07Ex
    Keymaster

Lasa fata sa vina cu cine vrea. Daca ea asa se simte bine, las-o sa vina si cu o prietena. Dupa ce va va cunoaste pe toti, poate sa vina si singura, dar pana atunci vine cu cine vrea.

mary
    Member

de fapt,black@white1916, 97sir are dreptate….nu e vorba de prejudecati,e vorba ca nu va cunosc….si o sa ma simt un pic aiurea nu crezi?asa mai intai vin cu o prietena,va cunosc si apoi poate voi venii si singura…..si oricum priveste partea buna a lucrurilor:vom fii mai multi in galerie;)…aaa…si nu am spus niciodata ca nu sunteti super….ba dimpotriva imi place foarte tare sa vorbesc cu voi si abia astept sa va cunosc;)

@mary wrote:

.nu e vorba de prejudecati

OK ! Am glumit, intinzand putin coarda, ca sa te fac sa apari la stadion.

😉 Deci ramane cum am stabilit! 31 martie 2007 – Sportul-Gloria Buzau, ora 11 AM, in galerie. Pe mine ma vei recunoaste usor. Voi fi cu fiica mea Ana (10 ani).
    Si, in plus, am fluier, stegulet alb-negru si o goarna de jucarie. :)

mary
    Member

ok…o sa tin minte…dar eu nu am nimic de genul asta..adica fular sau ceva..merge si fara asa ceva nu?:)sper ca da….ramane asa atunci;)

07Ex
    Keymaster

@black@white1916 wrote:

@mary wrote:

.nu e vorba de prejudecati

Deci ramane cum am stabilit! 31 martie 2007 – Sportul-Gloria Buzau, ora 11 AM, in galerie.

😆 Daca as fi in tara atunci as veni si eu pe 31 la meci, insa asa …

@97SiR wrote:

😆 Daca as fi in tara atunci as veni si eu pe 31 la meci, insa asa …

ORICUM, ESTI CU NOI !

franz_kafka
    Member

A fost Mary la meci?
    O intrebare fireasca asemenea celei: a plans costin la sfarsitul partidei?

ultrasro
    Member

Id-ul pe yahoo messenger al lui Ionut este ionut…………, poti sa-l apelezi!

ashone
    Member

@mary wrote:

ok…o sa tin minte…dar eu nu am nimic de genul asta..adica fular sau ceva..merge si fara asa ceva nu?:)sper ca da….ramane asa atunci;)

daca nu esti prea pretentioasa iti pot face eu cadou un fular. avind in vedere ca a fost purtat in lupte crincene are ceva valoare. dar asta se va intimpla simbata dupa paste cind jucam acasa.

@franz_kafka wrote:

A fost Mary la meci?
    O intrebare fireasca asemenea celei: a plans costin la sfarsitul partidei?

NU a fost la meci!
    Poate a venit la stadion dar nu a venit la galerie !Poate a fost ocupata …
    Noi o mai asteptam !

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 118 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.